Foto: mākslinieks Kašers un viņa mīļotais vīrietis lepojas ar ģimenes pieaugumu

Pagājušā gada 9. jūnijā mākslinieks Kašers publiski paziņoja, ka ir gejs un jau vairākus mēnešus ir kopā ar mīļoto vīrieti Arturu. Pāris bauda mīlestību jau deviņus mēnešus un viņi savās attiecībās spēruši nākamo soli – parūpējušies par ģimenes pieaugumu.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Edgars Avizons

  Edgars Avizons

  Ta vien šķiet ka Latvijai ir tika piderasi un idioti slavenibas, par citiem vienkārši neraksta, te lauku sētas slavenibas, te saimnieks meklē sievu šova "zvaignes", nemaz nerunājot par x faktora mega zvaigzni, ak ja pie visiem varu pieminēt Kiviču 😀 kur pārējie normālie, laikam neizrādās,tapec presei nav jegas rakstīt par viņiem 🤔
 • pfff

  pfff

  Mani neuztrauc viņu orientācija, man nav skaidrs, kāpēc mājdzīvnieki jāuzskata par ģimenes pieaugumu. Nav taču asinsradinieki.
 • Paga,

  Paga,

  paga! ta tie abi pederasti to kuci ar draza!Tad jau tiem pediniem papildu tituls zoofilTas dabas kludas ir jaizskauz,kopa ar atbalstitajiem.Ja atbalsta,tad ari zoopedrilas vai zoo lezbilas!
 • anālās atveres drātes

  anālās atveres drātes

  Kā šādiem tūpļa mīlētājiem var uzticēt dzīvnieku? Fui kucēna iepriekšējiem saimniekiem! Lai arī jūs kāds anālā atverē izdrāž! Cerams, ka šie izvirtuļi nabaga dzīvnieka anālo atveri neizmantos savām izvirtībām! Izvirtuļiem, pirms iegādāties dzīvnieku vajadzētu Tvaika ielā smadzenes izārstēt! Slims raksts! Uzspļauju!
  • Uh

   Uh

   Ak šausmas, man jau liekas ka tev ir anālā atvere smadzeņu vietā.... Tas, ka cilvēkiem ir citādāka orientācija, nenozīmē, ka dzīvniekus nedrīkst turēt. Vot tādiem kā tu... Nedrīkst pat zvērus dot tuvumā,psihais!
 • Skela

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!