Foto: mākslinieks Kašers un viņa mīļotais vīrietis lepojas ar ģimenes pieaugumu

6 komentāri
Foto: mākslinieks Kašers un viņa mīļotais vīrietis lepojas ar ģimenes pieaugumu
INSTAGRAM

Pagājušā gada 9. jūnijā mākslinieks Kašers publiski paziņoja, ka ir gejs un jau vairākus mēnešus ir kopā ar mīļoto vīrieti Arturu. Pāris bauda mīlestību jau deviņus mēnešus un viņi savās attiecībās spēruši nākamo soli – parūpējušies par ģimenes pieaugumu.

Kopš pagājušās nedēļas Kašera un viņa mīļotā vīrieša Artura ģimenē notikušas pozitīvas izmaiņas. Mīlnieki iegādājušies mājdzīvnieku.

Kopīga dzīvnieka iegāde parāda pāra vēlmi savās romantiskajās attiecībās spert nākamo soli un iegūt kopēju dzīvībiņu, par kuru rūpēties.

Foto: jahta, džips, kamielis, baseins un kokteiļi! Kašera romantiskais ceļojums kopā ar mīļoto vīrieti

Pēc iznākšanas no ”skapja” Kašers atbalstītājus lutina ar romantiskiem foto

Mīlnieki suni nodēvējuši par Koko Blūmu, un suns jau iemantojis abu vīriešu nedalītu mīlestību. Kopā ar saimniekiem Koko bijis jau pludmalē, ticis novannots un iepazīstināts ar vīriešu tuvākajiem cilvēkiem.

Pārim mājdzīvnieks ir mazāk par nedēļu, bet ģimenes mīlulim jau izveidots savs profils sociālajā tīklā ”Instagram”, kā nekā stilīgiem saimniekiem jābūt stilīgam, sociāli aktīvam sunim.

Pirmos video no Koko ikdienas Kašers publiskoja sociālajā tīklā jau dzīvnieka iegādes dienā. Parādot mazulīti un pastāstot, ka par spīti netīrām ausīm un degunam kucēns ir bezgala mīļš.

Kašers nav pirmā slavenība, kura savam mājdzīvniekam izveidojusi atsevišķu profilu sociālajā tīklā. Ar saviem profiliem var lepoties arī dziedātājas Agneses Rakovskas suns Kanēlis, kā arī mūziķa Aigara Grāvera suns Alfons.
6 komentāri