Foto: Lolita Novikova devusies brīvdienās uz sapņu zemi Ameriku

Pievienot komentāru
Foto: Lolita Novikova devusies brīvdienās uz sapņu zemi Ameriku
INSTAGRAM

Dziedātāja Lolita Novikova dievina ceļot un iepazīt jaunas vietas, kultūras un baudīt visu, ko sniedz atvaļinājumi citās zemēs. Šoreiz mūziķe devusies uz Ameriku, kura ir viena no viņas sapņu zemēm.

Lolita jau vairāk nekā nedēļu atrodas Amerikā un katru rītu iesāk pludmalē, kur dodas izbraucienā ar velosipēdu. Tas ir lielisks veids, kā uzturēt sevi formā un pie reizes baudīt pasakaino okeāna gaisu.

Latvijā visi Lolas rīti tiek sākti ar jogu un staipīšanos.

Lolita Novikova: Gadu laikā man savākusies laba dzimumlocekļu fotogrāfiju kolekcija

Lolita Novikova atzīstas – gada izskaņā viņa pieķērusi līgavaini neuzticības brīdī un atcēlusi kāzas. Ir atrasts jauns mīļotais!

Māksliniece apskata skaistākās Ņujorkas vietas un fotogrāfijas publisko sociālajā tīklā ”Facebook”, lai viņas atbalstītāji un draugi redzētu, cik lieliski viņa atpūšas.

Apskatīta Brodveja, apmeklēti vairāki blūza un džeza klubi, apbrīnotas augstceltnes, antīki auto un ”Harley-Davidson” motociklu veikals.

Kas gan Lola būtu par mūziķi, ja neapmeklētu nevienu koncertu?! Viens no vakariem tika veltīts, lai dotos uz blūza izpildītāja Makeo Pārkera koncertu.

Dziedātāja ne tikai baudīja muzikālo performanci, bet pēc koncerta tikās ar mākslinieku, parunāja par mūziku un kopā nofotografējās.

Ceļojuma fotogrāfijās slavenība redzama galvenokārt spilgtā apģērbā, neslēpjot savu ekspresīvo personību un kaislīgo dabu.

Lolita Novikova: Nekad nedomāju par to, cik man gadu, jūtos jauna, skaista un seksīga