2 komentāri
Foto: Lolita Novikova Bulgārijas pludmalē žilbina miniatūrā bikini
FACEBOOK

Dziedātāja Lolita Novikova augustā svinēs 55. dzimšanas dienu. Māksliniece uzskata, ka dzīve pa īstam sākas tikai pēc piecdesmit gadu sasniegšanas. Tāpēc bauda ikvienu dzīves dienu uz pilnu klapi. Lolita nekautrējas izrādīt bikini savas kārdinošās formas.

Šajā vasarā Lolita jau paspējusi atpūsties gan Amerikā, gan Bulgārijā. Ja Amerikā laiks vairāk tika veltīts Ņujorkas apskatei, koncertu apmeklējumiem, tad Bulgārijā viss sākās un beidzās pludmalē.

Lolita Novikova: Gadu laikā man savākusies laba dzimumlocekļu fotogrāfiju kolekcija

Foto: Lolita Novikova devusies brīvdienās uz sapņu zemi Ameriku

Lolita dievina atpūtu pludmalē, sauļošanos, peldēšanos un vienkārši relaksāciju blakus jūrai.

Braucienam uz Bulgāriju skaistā dziedātāja izvēlējusies divu krāsu bikini – tumši rozā apvienojumā ar violetu. Toties koptēlu lieliski papildina ar tumši rozā cepuri un saulesbrillēm.

Dziedātāja nekad nav kautrējusies izrādīt savas formas, dekoltē zonu, ko miniatūrais bikini tikai izceļ.

Nelielajā video, kuru Lola publiskojusi no atpūtas, viņa neslēpj, ka dievina ceļot, dievina atpūtu pludmalē un aicina kādu īpašu cilvēku nākamgad braukt kopā ar viņu. Video nobeigumā māksliniece sūta skūpstu.

Bildēs no laiskās atpūtas pludmalē mūziķe izskatās atpūtusies, laimīga – smaids no viņas sejas nenoriet ne mirkli.

Lolita Novikova atzīstas – gada izskaņā viņa pieķērusi līgavaini neuzticības brīdī un atcēlusi kāzas. Ir atrasts jauns mīļotais!

Fotogrāfijas komentāros izsakās galvenokārt spēcīgā dzimuma pārstāvji, prasot, vai kungs, kurš fotografē, katru vakaru dodas mājās? Lola paziņo, ka šoreiz viņa pati sevi fotografē, tādā veidā norādot, ka ceļojumā devusies viena.

Vairāki vīrieši izceļ Lolas tvirtās formas, lielisko dekoltē zonu, kas liekas iekārojama tik daudziem kungiem!