Foto: “Līvi” vienmēr dzīvi! Grupa atsāk darbību un prezentē jauno albumu

3 komentāri
Foto: “Līvi” vienmēr dzīvi! Grupa atsāk darbību un prezentē jauno albumu
Ritvars Stankevičs

Vakar Vecrīgā, ”Valtera restorānā”, notika sen gaidīta tikšanās, uz kuru savus draugus un atbalstītājus bija uzaicinājuši leģendārās Liepājas rokgrupas ”Līvi” dalībnieki. Iemesls tam bija paziņošana par grupas darbības atjaunošanu, jauna albuma ”Bez štepseļiem” izdošanu un aktīvu koncertturneju. 

Komentējot grupas darbības atjaunošanu, Ainars Virga sacīja: ”Grupa ”Līvi” vienmēr atradusies pastāvīgā kustībā un sastāva maiņas, šajos garajos grupas pastāvēšanas gados, ir bijusi ierasta lieta. Katrai paaudzei ir savs ”Līvi” zelta sastāvs. Svarīgi ir, ka mēs spēlējam ”Līvu” dziesmas. Ienākot grupā Bukam, mēs atkal esam atguvuši nepieciešamo enerģiju un ”Līviem” vien raksturīgo skanējumu. Tas viss ir rokenrols, un rokenrols ir dzīvs!”

Tuvākais grupas koncerts notiks šovakar Ventspils kultūras centrā, bet 6. aprīlī grupa visus gaida uz koncertu ”Rīgas Kongresu namā”. Tieši šo koncertu grupa nolēmusi arī fiksēt videoierakstā un tam īpaši gatavojas. Nepalaidiet garām unikālu iespēju redzēt grupu ”Līvi” Rīgā! Dienu vēlāk, 7. aprīlī grupa sniegs koncertu Krustpilī, 27. aprīlī Liepājā (koncerts ir pilnībā izpārdots), bet 25. maijā grupa viesosies Slampes kultūras pilī.  Biļetes meklējiet slavenajās Biļešu Paradīzes kasēs.

3 komentāri