Foto: Liene Greifāne liktenīgas skaistules kleitā izrāda savu lielisko dekoltē zonu

3 komentāri
Foto: Liene Greifāne liktenīgas skaistules kleitā izrāda savu lielisko dekoltē zonu
instagram.com/lienegreifane/

Dziedātāja Liene Greifāne atrodas Baltkrievijā, kur ir viena no prestižā konkursa ”Slāvu bazārs” žūrijas loceklēm. Māksliniece katru dienu vērtē jaunos māksliniekus un palīdz izraudzīties nākamās zvaigznes. Latviju konkursā pārstāv dziedātājs Alekss Silvērs.

Uz vienu no muzikālajiem vakariem Liene ieradās iespaidīgā sarkanā kleitā, tā ne tikai izcēla viņas slaidās formas, tievās, garās kājas, bet arī iespaidīgo dekoltē zonu.

Kleita atsedza arī kakla līniju, plecus, liekot faniem aizdomāties, uz kā vispār turas zīmola ”Irga fashion” darinātā kleita.

Ja citi veic plastiskās operācijas, lai palielinātu krūtis, Liene šādu operāciju ir veikusi, lai samazinātu dabas dotos labumus, bet viņas raženās krūtežas joprojām ir tādas, par kādām var sapņot ikviena mazu krūšu īpašniece.

Uz pasākumu zvaigzne ieradās limuzīnā, un vadoties pēc portālā ”Instagram” ievietotajām fotogrāfijām, tādu greznu dzīvi Greifāne spēj uztvert kā normu.

Liktenīgās sievietes, seksīgais tērps piesaista vīriešu uzmanību un māksliniece nekautrējas ar Baltkrievijas sabiedrībā zināmajām personām kopā fotografēties.

3 komentāri