Foto: laulības ostā iestūrējusi pašmāju dziedātāja Aija Vītoliņa

0 Komentāru
Foto: laulības ostā iestūrējusi pašmāju dziedātāja Aija Vītoliņa
Ieva Čīka/LETA

10. augustā pašmāju dziedātāja Aija Vītoliņa jeb Amber sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojusi kāzu fotogrāfiju. Ārzemju un pašmāju slavenībām nozīmīgu lietu paziņojumi ar sociālo tīklu palīdzību ir kļuvuši par ierastu lietu.

Aijas Vītoliņas vārds vairumam rada asociācija ar skaistu, trauslu, jaunu sievieti, kura reizi pa reizei ļaujas sirdij un iepinas toksiskās attiecībās. Šoreiz māksliniecei viss ir izdevies, un viņa atradusi savu laimi! Ir nosvinētas kāzas!

Kāzu fotogrāfiju māksliniece parakstījusi ar melnu sirdi, iztiekot bez liekvārdības, kas gan vēl labāk simbolizē mīlestību kā sirds attēls!

Foto: instagram.com/aijavitolina/

Dziedātājas fani, atbalstītāji, draugi un ģimenes locekļi vēl jaunlaulātajiem laimi, izdošanos attiecībās, mīļu dzīvošanu un sajūsminās par skaisto pāri. Aiju kāzās sveic arī sabiedrībā zināmas dziedātājas Māra Upmane-Holšteine, Vineta Elksne, kā arī daudzu slavenību bekvokāliste Līga Robežniece.

Aija ir viena no tām sabiedrībā zināmajām personām, kura klusē par savu privāto dzīvo un neļauj tajā ielūkoties pa pa mazu šķirbiņu.

Sveicam jaunlaulātos!

0 Komentāru