Foto: Latvijas dīdžeja šovs sajūsmina izsmalcinātu publiku Vladikaukāzā

0 Komentāru
Foto: Latvijas dīdžeja šovs sajūsmina izsmalcinātu publiku Vladikaukāzā
Mareka privātais arhīvs

Populārais Latvijas dīdžejs [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, nupat atgriezies no komandējuma, kas apvienots ar piedzīvojumu. Mākslinieks devies uzstāties uz tālo Vladikaukāzu, kur ne tikai sniedzis šovus plaši apmeklētās ballītēs, bet arī izbaudījis nudien glamūrīgus piedzīvojumus, tiekot uzaicināts par ”Hilton” viesnīcas galveno atklājēju.

”Aizvadītajā nedēļas nogalē man kā pirmajam dīdžejam no Latvijas līdz šim, bija ekskluzīva iespēja doties uz Ziemeļosetijas – Alānijas galvaspilsētu Vladikaukāzu Krievijas Federācijas dienvidos.

Tas bija iespējams pateicoties mana tēva sadarbības partneru vēlmei mani redzēt uzstājamies pilsētas galvenajā izklaides vietā – restorānā un klubā ”Nebo” jeb latviski ”Debesis”.

Tētis jau vairāk kā desmit gadus veiksmīgi sadarbojas ar turienes uzņēmējiem,” Skaties.lv atklāj Mareks.

”Pirmais iespaids, nolaižoties galapunktā Vladikaukāzā, lika apjaust, kur esmu nonācis – nopietnas drošības pārbaudes, daudz policistu ielās.

Viss ļoti nopietni, kā saka, kārtībai jābūt. Bet bail man nebija. Pati pilsēta – vienkārši fantastiska. Kaukāza kalnu ieskauta, pavisam netālu Elbruss, cauri pilsētai plūst skaistā Terekas upe, kura atrodas rokas stiepiena attālumā no viesnīcas, kurā mēs mājojām.

Ja kāds man aizsietu acis, aizvestu uz šo pilsētu un teiktu, ka es esmu Krievijas vienā no tālākajiem punktiem – man tam būtu grūti noticēt, jo redzēju ļoti Eiropejisku arhitektūru, viss skaists, sakopts, visapkārt fantastiski draudzīgi, atsaucīgi un viesmīlīgi cilvēki.

Starp citu, jā – viena no manām šī ceļojuma galvenajām atziņām – osetīni ir īpaši viesmīlīga tauta. Es biju daudz no tēva dzirdējis par viņu viesmīlību, bet tas, kas mani sagaidīja tur aizbraucot un izbaudot to pašam, pārspēja jebkādas manas prognozes,” jūsmo Mareks.

Viņa šovs noticis restorānā un klubā ”Nebo”. ”Ļoti gaumīgs interjers un interesants koncepts – deju zāle vidū, bet pamatā visa tusēšana notiek apkārt pie galdiņiem ar iespēju visas nakts garumā tikt pie gardiem ēdieniem, kurus man bija iespēja izbaudīt par visiem 100.

Tie bija tradicionālie trīs pīrāgi, dažādas uzkodas un dzērieni,” stāsta dīdžejs, kurš klubā spēlējis divas naktis.

Un ballīte Vladikaukāzā nav likusi vilties.

”Ja piektdienā cilvēku jau bija gana daudz – vairāk nekā ikdienā, tad sestdien to bija divtik vairāk! Nospēlēju savā ierastajā stilā – enerģiski un mūsdienīgi, patīkami pārsteidzot gan kluba saimnieku, gan vietējos dīdžejus. Iepazinos arī ar pasaules boksa zvaigzni – cruiserweight čempionu Murat ”Iron” Gassiev, kurš sestdienas nakti bija nolēmis pavadīt kopā ar mums.

Bija forši! Ceļojuma pēdējā – piektajā dienā, man bija ekskluzīva iespēja apskatīties kā top augstas klases ”Hilton” viesnīca, ko būvē kluba ”Nebo” saimnieks.

Iespaidīgi. Tajā arī būs restorāns / klubs ar elegantu skatu uz pilsētu no ļoti augsta skatpunkta. Piespēlēju saimniekam pāris labas idejas topošajām dizainam un vienojāmies, ka tieši man būs jābrauc to atklāt.

Tāpat redzēju tēva darba augļus šeit, kā arī izbaudīju vēl neredzētus gruzīnu un osetīnu virtuves labumus. Īsais rezumē par šo braucienu – vienkārši un sirsnīgi cilvēki, lieliska uzņemšana, interesantas tautas un izklaides tradīcijas, kā arī gardi ēdieni. Noteikti ar lielāko prieku braukšu uz Vladikaukāzu vēl,” iespaidos dalās populārais dīdžejs.

0 Komentāru