Foto: Laimas Vaikules festivālā vērienīgi izskanējusi ”Jūrmalas diena”

2 komentāri
Foto: Laimas Vaikules festivālā vērienīgi izskanējusi ”Jūrmalas diena”
RITVARS STANKEVIČS

Piektdien, 19. jūlijā, Dzintaru koncertzālē norisinājās starptautiskā mūzikas festivāla ”Laima Rendezvous Jūrmala 2019” otrā diena, kas bija veltīta Jūrmalai.

Festivāla otrā diena jeb ”Jūrmalas diena” norisinājās par godu slavenajai kūrortpilsētai, kas šā gada 11. novembrī svinēs dibināšanas 60. gadadienu.

”Jūrmala ir mūsu mīļākā pilsēta – vienmēr ir kopā ar mums un vienmēr atbalsta,” atklājot koncertu, uzsvēra festivāla dibinātāja Laima Vaikule. Vakara vadītāja lomā iejutās dziedātājs Intars Busulis.

Festivāla mākslinieki uzstājās festivāla orķestra pavadījumā, kā arī veidoja oriģinālus un nebijušus duetus. ”Jūrmalas dienā” uz skatues kāpa tāda zvaigznes kā Stass Mihailovs, Sergejs Mazajevs, Nino Katamadze, Aļona Sviridova, Intars Busulis, Aleksandrs Panajotovs, Anna Maria, Roberto Kel Torres, Jūlija Kovaļčuka, Aleksejs Čumakovs, Aija Andrejeva, Samanta Tīna, Dāvids Kalandija, Andris Ērglis un Laima Vaikule.

Šogad festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala” Dzintaru koncertzālē notiek jau piekto reiz, un tas turpināsies līdz 21. jūlijam.