Foto: krievu humora mīļi Jūrmalā “šturmē” Semjona Sļepakova koncertu

2 komentāri
Foto: krievu humora mīļi Jūrmalā “šturmē” Semjona Sļepakova koncertu
SERGEJS BARANOVSKIJS

Pirmdien, 19. augustā, Dzintaru koncertzālē notika “Comedy Club” rezidenta, ”barda – humorista” Semjona Sļepakova radošais vakars. Mākslinieks tika sagaidīts ar vētrainiem aplausiem, bet skatītājus gaidīja pārsteigums – tikšanās ar Ivanu Urgantu un citiem slaveniem Sļepakova kolēģiem.

Semjona Sļepakova daiļrade ir savdabīga — humoristisku dziesmu žanrā viņam šodien neviens nespēj līdzināties. Ne velti Semjonu dēvē par ”tautas dzejnieku”: viņa darbi ir ļoti aktuāli un bieži tiek citēti, jo balstās ikdienišķās dzīves tēmas, ko saprot plaša auditorija. Pats mākslinieks daudzkārt ir teicis, ka viņam nav aizliegtu tēmu.

Sļepakovs ne tikai aizrāva Jūrmalu ar savu enerģiju un humoru, bet arī dāvāja skatītājiem divas neaizmirstamas tikšanās – viesus sveica arī mūziķa slavenie kolēģi Sergejs Svetlakovs un Ivans Urgants.

Tāpat pasākums kuplā skaitā pulcēja populārus ļaudis. Koncertu apmeklēja Krievijas aktieris Leonīds Jarmoļņiks, grupas ”Mumiy Troll” līderis Iļja Lagutenko, teātra un kino aktieris, humorists Genādijs Hazanovs un daudzi citi.