Foto: Kāzu gadadienu Jenny May nosvin, dodoties romantiskā izjādē pa pludmali

1 komentārs
Foto: Kāzu gadadienu Jenny May nosvin, dodoties romantiskā izjādē pa pludmali
Personīgais arhīvs

Nedēļas nogalē dziedātāja Jenny May nosvinēja ceturto kāzu gadadienu, bet kopumā kopā ar mīļoto Gati ir jau deviņus gadus. Pāris jūtas, ka tikušies nesen un nesaprot, kur palikuši šie deviņi gadi. Gadu laikā piedzīvoti daudzi emocionāli mirkļi, kā arī pasaulē nākusi pāra meita Sāra.

Kāzu gadadienās pāris cenšas izbrīvēt laiku, kuru pavadīt kopā, ieplāno kādu interesantu aktivitāti. Šogad mīlnieki kopā ar meitu Sāru devās romantiskā izjādē pa pludmali. Izjāde bijusi īpaša tieši tāpēc, ka notikusi jūras krastā.

”Tā kā mums ir meitiņa, būtu negodīgi viņu atstāt mājās. Tāpēc izjādē devāmies trijatā. Bija jau pievakare, tāpēc saule un karstums nebija traucēklis. Karstums nesmacēja ne mūs, ne zirgus,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Jenny May.

Dziedātāja neslēpj, ka reizēm izdodas atrast laiku, ko pavadīt divatā, viņa gan šo laiku nevēlas saukt par randiņiem, tie drīzāk ir romantiski mirkļi divvientulībā. Pāris iecienījuši došanos uz kino, teātri, vakariņās, kā arī pastaigas un sarunas.

”Esot kopā, nekas obligāti nav jādara. Man patīk, ka mums ir interesanti un viegli kopā. Tas nemainās arī, ja nerunājam un baudām mirkli klusuma. Galvenais, ka kopā,” smaida Jenny May.

Runājot par mīlestības definīciju, māksliniece paziņo, ka tā definējama miljons veidos. Mīlestība ir gan brīvība, gan rūpes vienam par otru, iedvesma, līdzjūtība, kā arī garīgā un fiziskā saderība.

”Mums kā pārim nav nekādas gatavas receptes vai ieteikumi tam, kā laimīgi dzīvot kopā. Mēs to šajā dzīves ceļā vēl mācāmies paši un deviņi gadi attiecībās parāda, ka esam uz pareizā ceļa,” priecājas Jenny May.

1 komentārs