Foto: kā gadu gaitā mainījies čigānzēns Rinaldo

6 komentāri
Foto: kā gadu gaitā mainījies čigānzēns Rinaldo
Rinaldo agrāk un tagad. (F64/privātais arhīvs)

Pēdējos gados mūziķa Rinaldo āriene piedzīvojusi ievērojamas izmaiņas – no puišeļa viņš kļuvis par nobriedušu vīrieti, atlaidis bārdu un ar boksa nodarbībām kļuvis būdīgāks. Vai atceries, ka plašāku atpazīstamību Rinaldo guva, uzmirdzot TV ekrānā 16 gadu vecumā?

Rinaldo, īstajā vārdā Ritvars Sunītis, Latvijas iepazina 2007. gadā, kad 16 gadus vecais perspektīvais romu dziedonis kopā ar bijušo Saeimas priekšsēdētāju Ingrīdu Ūdri startēja TV šovā ”Divas zvaigznes”.

Vēlāk viņš “ugunīgās” Riču ģimenes sastāvā atgriezās TV ekrānos, lai piedalītos LNT šovā ”Latvijas dziedošās ģimenes”.

Pēc šova noslēguma sekoja galvu reibinoša mūziķa karjera grupas ”Riči” sastāvā, iemantojot skatītāju mīlestību Latvijā un citās valstīs.

2016. gada vasaras vidū 29 gadu vecumā negaidīti mūžībā devās grupas ”Riči” mūziķis un Rinaldo brālis Kaspars Sunītis. Rinaldo ieslīga dziļā depresijā, kad šķitis, ka ar mūziķa karjeru viss ir galā.

Pēc smagā trieciena tā paša gada rudenī ”Riču” fani tika iepriecināti ar jaunu dziesmu, kas liecināja, ka Rinaldo un pārējie mūziķi atguvušies. Grupa ”Riči” pārtapa par ”Riči Baltican” un sekoja vērienīga koncertturneja.

2017. gada vasarā Latvijas šovbiznesu satricināja vēsts, ka jau pāris mēnešus čigānu mūzikas grupa ”Riči Baltican” izjukusi.

Šajā laikā kļuva zināms par vēl kādu šķiršanos – izjukušas arī Rinaldo attiecības ar ilggadējo draudzeni un skatuves partneri Annu Dribas.

Jau rudenī Rinaldo nāca klajā ar lieliskiem jaunumiem – viņš pošas pirmajai soloturnejai, kurai dots nosaukums ”Balss iz tabora”.

Pēc koncertiem, kas šā gada martā un aprīlī izskanēja Latvijas koncertvietās, 27 gadus vecais Rinaldo no publiskās dzīves uz brīdi pazuda. Bet jau maija beigās plašākai sabiedrībai atrādīja savu jauno sirdsdāmu Inesi Sīmani.

6 komentāri