Foto: kā aug Martas Grigales grūtnieces puncītis

2 komentāri
Foto: kā aug Martas Grigales grūtnieces puncītis
INSTAGRAM

Dziedātāja un radio personība Marta Grigale īsi pirms gadumijas pavēstīja, ka viņas un vīra Kaspara ģimenē gaidāms pieaugums. Priecīgā notikuma gaidās viņa fanus regulāri iepriecina ar puncīšbildēm, kas nepārprotami liecina – jo dienas, jo viņas vēderiņš kļūst kuplāks.

Nesen Marta Grigale piedalījusies gaidību laika fotosesijā, un ar rezultātu iepriecinājusi arī brango atbalstītāju pulku.

Savā ”Instagram” foto blogā skatuves māksliniece publicējusi kadrus, kuros redzama tērpusies bodijā, un apspīlētais apģērbs augošo grūtniecības vēderiņu ļāvis novērtēt visā godībā.

Tāpat viņa pastāstījusi, ka jūtas šajā laikā, kad pasaule uzlikta uz pauzes, bet viņas puncī aug maza sirsniņa.

“Es Tev kādreiz stāstīšu, cik dīvainā laikā Tevi gaidījām. Apmēram šādi… ”Bija 2020. gads, un pēkšņi visa pasaule apstājās. Bet Tu tikai augi un spārdījies. Un Tev bija gluži vienalga. Un mans galvenais uzdevums bija būt uz viena viļņa ar Tevi, nevis to, kas notika ārpusē,” klāsta Marta.

Gan foto, gan Martas stāsts aizkustinājis daudzas citas māmiņas, kuras atzinušas, to, ko patlaban piedzīvo dziedātāja, nav svešs arī viņām.

Marta un Kaspars apprecējās 2015. gada vasarā. Pēc gada savienība tika svētīta ar bērniņu – pasaulē nāca pāra pirmā meita Grēta.

Martas Grigales jaunās dziesmas klips nofilmēts vienas dienas laikā