Foto: Jūrmalā ukraiņu dziedātāja Ani Loraka apbur ar krāšņu dekoltē

0 Komentāru
Foto: Jūrmalā ukraiņu dziedātāja Ani Loraka apbur ar krāšņu dekoltē
instagram.com/anilorak/

19. jūlijā tika atklāts dziedātājas Laimas Vaikules organizētais populārās mūzikas festivāls ”Laima. Rendezvous. Jūrmala”. Viena no atklāšanas vakara spilgtākajām viešņām bija ukraiņu dziedātāja Ani Loraka, kura festivālā uzstājās pirmo reizi. Festivāls priecēs mūzikas mīļotājus no 19. līdz 22.jūlijam.

Dziedātāju Ani Loraku Dzintaru koncertzāles viesi uzņēma ar ovācijām, kā nekā māksliniece nav svešiniece Latvijas publikai. Vismaz divreiz gada laikā viņa ierodas Latvijā un sniedz savus solo koncertus pārpildītās koncertzālēs.

Festivālā skaistule izpildīja vairākas dziesmas, arī vienu saviem jaunākajiem hitiem dziesmu ”Cумасшедшая” (Jukusī). Uzstāšanās laikā Ani piedejoja deju grupa ”Freedom ballet”, kas ir arī festivāla vaininieces Laimas Vaikules deju grupa.

#Рандеву#Лайма#Юрмала

A post shared by Ани Лорак (@anilorak) on

Arī šoreiz Ani nelika vilties faniem ne muzikāli, ne izskata ziņā. Dziedātāja bija tērpusies melnā, spīdīgā triko veida tērpā, kas izcēla viņas lielisko, trenēto augumu, pleca līniju un iespaidīgo dekoltē.

Lorakas skaistums jau daudzus gadus apbur teju ikvienu vīriešu kārtas pārstāvi, kuram izdodas nokļūt mākslinieces tuvumā. Pēc tik iespaidīga tērpa šādu vīriešu ir vēl vairāk.

0 Komentāru