Foto: Jūrmalā grandiozi noslēdzies konkurss ”Kids awards 2019”

Pievienot komentāru
Foto: Jūrmalā grandiozi noslēdzies konkurss ”Kids awards 2019”
PUBLICITĀTES FOTO

Jūlija vidū Dzintaros, pie pašas jūras, noslēdzās bērnu un jauniešu vokālistu konkurss ”Kids Awards 2019”. Ikviens finālists uzstājās kopā ar kādu jau zināmu mūziķi. Beigu beigās uzvaras laurus plūca Mika Dukura duets.

Bērni jau no paša rīta pulcējās Dzintaru pludmales kafejnīcā ”XO”, lai sagatavotos konkursa finālam. Tika izmēģinātas dziesmas, pavadīts laiks kopā ar duetu partneriem un vienkārši baudīts pludmales dāvātais miers.

Ar jaunajiem censoņiem kopā dziedāja – Alekss Silvērs, Edvards Grieze, Sabīne Berezina, Miks Dukurs, Pāvels Fomkins, Kristiāna Just, Baiba Reine, Dima Milenins un saksofonists Sergejs Boicovs.

Dziedātāju un jauniešu kopīgās uzstāšanās vērtēja žūrija, kura pievērsa uzmanību gan skanējumam, sadarbībai uz skatuves, kā arī tam, vai atzinību guvušie mākslinieki ļauj mirdzēt jaunajai zvaigznei.

Bērnus un jauniešus vērtēja Baltkrievijas mūzikas zvaigzne Uzari, skaistumkonkursu organizatore Kristīne Lindenblate, komponists Gaitis Lazdāns, Skaties.lv žurnāliste Baiba Gāliņa, PR speciālists Levs Berezins, mūzikas kritiķe Lilija Maļavska.

Beigu beigās uzvarēja dziedātājs Miks Dukurs, kurš uzstājās duetā ar Paulu un izpildīja paša Mika radīto dziesmu ”Promise”, otro vietu ieguva Kristiāna Just un Elīna ar dziesmu ”UVLIUT”, toties trešajā vietā ierindojās Alekss Silvērs un Karolīne, kuri pieskandināja pludmali ar ”Simply the best”.

Pasākumu vadīja šovmens Edgars Toretto, toties ”Kids awards 2019” pauzēs apmeklētāji baudīja bērnu modes skati un uzzināja par jaunumiem bērnu un jauniešu modē.

Pēc konkursa oficiālās daļas jaunieši un viesi varēja palikt ”afterpartijā” un klausīties, kā dzied topošie dziedātāji, kuri neiekļuva finālā. Ikvienam bērnam bija iespēja uzstāties.

Par muzikālo noformējumu parūpējās ”Kids Awards 2019” organizatore Tamāra Caurkubule, kura izveidoja grupu, kas spēlē ikvienam dalībniekam, ļaujot izjust, ko nozīmē būt īstam māksliniekam.

Kā portālam Skaties.lv atklāja konkursa organizatore Tamāra Caurkubule, tiek jau strādāts pie nākamā gada konkursa, lai viss izdotos vēl kvalitatīvāk un īpašāk.