Foto: jahta, džips, kamielis, baseins un kokteiļi! Kašera romantiskais ceļojums kopā ar mīļoto vīrieti

Pievienot komentāru
Foto: jahta, džips, kamielis, baseins un kokteiļi! Kašera romantiskais ceļojums kopā ar mīļoto vīrieti
INSTAGRAM

Mākslinieks Kašers kopā ar mīļoto vīrieti Artūru, brāli Raivi un Raivja sievu Sabīni devušies romantiskā ceļojumā uz Ēģipti. Pārīši bauda sauli, siltumu un visu, ko sniedz skaistais, tūristu iecienītais galamērķis.

Mīlnieki ceļojumu iesāka mierīgi, gulšņājot pie baseina, peldoties un baudot kokteiļus. Tas ir lielisks veids kā atbrīvoties no darbu spriedzes, noguruma un atpūsties pirms aktīvas atpūtas.

Valentīndienas vakarā mākslinieks devās romantiskās vakariņās ar mīļoto vīrieti. Mīlnieki bija apģērbies svinīgi, mugurā velkot uzvalkus un izrotājoties ar tauriņiem.

Mākslinieks Kašers vairs neslēpjas un paziņo, ka ir gejs

Mīlestības svētku skaistās fotogrāfijas Kašers parakstījis vārdiem šodien svinu mīlestību un draudzību.

Pārīši paspējuši traukties ar džipiem pa tuksnesi, pārvietoties pa smilšainajām kāpām kamieļu mugurās un relaksēties, dodoties izbraukumos ar jahtu.

Netiek aizmirsti apburošie dabas skati, pastaigas pa skaisto apkārtni un vienkārši pozitīvi dzīves momenti.

Kašers ne velti tiek uzskatīts par vienu no stilīgākajām slavenībām arī braucienam izvēlētie apģērbi parāda labu gaumi, stila izjūtu un krāsainību.

Foto: mākslinieks Kašers kopā ar mīļoto vīrieti bauda romantiskas brīvdienas Romā

Māksliniekam ar mīļoto ir lieliskas attiecības ar Raivi un Sabīni, bieži kopā tiek pavadīts laiks un ir redzams abas mazās ģimenītes ir ļoti tuvas.

Vairāku ceļojuma fotogrāfiju mirkļa birkā Kašers izmantojis vārdus – mīlestība, laime, prieks, šie vārdi arī raksturo laimīgo pāru ceļojumu.