Foto izlase: ķēmīgākie un drosmīgākie ”Grammy” ceremonijas tērpi

Pievienot komentāru
Foto izlase: ķēmīgākie un drosmīgākie ”Grammy” ceremonijas tērpi
RS / IP / AP / SCANPIX

Losandželosā pasniegtas gadskārtējās ”Grammy” mūzikas balvas, un pasākums, kā ierasts, kļuvis arī par krāšņu stila parādi. Šogad sajūta, ka abi dzimumi apmainījušies skapjiem – kungi uz sarkanā paklāja mirdzēja košās kleitās un krāšņiem grimiem, kamēr daudzas dāmas izvēlējās slēpties maisos. Skaties.lv piedāvā apskatīt ceremonijas savdabīgākos kostīmus.

Ar vissavdabīgāko kostīmu šogad  izcēlās 39 gadus vecais amerikāņu mūziķis Ricky Rebel, kurš uz pasākumu ieradās ar pliku dupsi.

Savukārt provokatīvā dziedātāja Tove Lo bija izvēlējusies visnotaļ konservatīvu kostīmu ar dziļu dekoltē, kas visā godībā atklāja rozā krūšturi.

Ērmotu kostīmu ar elektrozaļiem elementiem bija izvēlējusies arī ceremonijas absolūtā zvaigzne, jauniņā māksliniece Billija Eiliša. Par balvu sadalījumu lasi TE!

Daudzi vīriešu kārtas mākslinieki šogad bija izvēlējušies rotāties izteikti sievišķīgās, augumus izceļošās drānās ar dažādiem košiem akcentiem, bārkstīm un sejas izcelt ar bagātīgu grima kārtu, kamēr dāmas labprāt izvēlējās maisveida tērpus un sejas bez grima, slēpjot savu seksualitāti.

Tiesa, dažas bija izvēlējušās arī pavisam caurspīdīgus kostīmus, neatkarīgi no auguma aprisēm.