Foto: Intars Busulis 8. martā uzstājas izpārdotā “Arēnā Rīga”

12 komentāri
Foto: Intars Busulis 8. martā uzstājas izpārdotā “Arēnā Rīga”
ĢIRTS RAĢELIS

Starptautiskajā Sieviešu dienā pilnībā izpārdotu koncertu ”Arēnā Rīga” sniedza mūziķis Intars Busulis. Šis bija garākais koncerts mūziķa karjerā un tika uzņemts ar stāvovācijām.

”Paldies jums par vakardienu! Jūs esat labākie,” nākamajā dienā pēc koncerta faniem sociālajos tīklos pateicies Busulis.

Programmā skanēja Intara Busuļa un Kārļa Lāča dziesmas no albumiem “Nākamā pietura”, ”Следушая остановка”, klausītāju iemīļotāko dziesmu izlase no albumiem ”Kino”, ”Akts”, ”Citā©” jaunās aranžijās, kā arī Maestro Raimonda Paula un Jeļenas Vaengas rakstītās dziesmas Intaram.

Kopā ar Busuli uzstājās ”Abonementa orķestris”, Liepājas Simfoniskais orķestris, dziedātāja Dināra Rudāne, Gatis Irbe un citi.

TOP komentāri

  • Gints Plāte
    +22 +21 -1

    Gints Plāte

    Pat nedomāju ka vietējais Busulis varēs savākt pilnu arēnu skatītāju. Biju koncertā un nevienu mirkli nešaubijos par Busuļa talantu! Man patika pat ļoti, koncerts bija augstākajā līmenī!!!!
  • Opā!
  • Eva Brauere

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl