2 komentāri
Foto: grupa ”Carousel” fanu pulkā prezentē savu debijas albumu
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Otrdienas, 11. jūnija, vakarā muzikāls pasākums norisinājās restorāna “Aurora Rīga” iekšpagalmā – tur grupa ”Carousel” prezentēja debijas mini albumu jeb EP “Sketches of Sleepless Nights”.

Pasākums kuplā skaitā pulcēja grupas ”Carousel” fanus, kuri kopā ar grupu ”Carousel” devās muzikālā ceļojumā.

Albumā iekļauti četri jauni skaņdarbi, kā arī dziesma ”That Night”, ar kuru ”Carousel” šogad pārstāvēja Latviju” Eirovīzijas” dziesmu konkursā Izraēlā. Svinot albuma iznākšanu, grupa šovasar plāno koncertus visā Latvijā, kas tiks izziņoti tiem tuvojoties.

Albuma nosaukums “Sketches of Sleepless Nights” atspoguļo gan laiku, kad tika rakstītas dziesmas, gan maģisko diennakts tumšo daļu, par kuru stāsta albuma skaņdarbi. Tas ir kā ceļojums no krēslas līdz rītausmai, kad apstājas laiks un ir tikai mirklis.

”Šis albums ir ”Carousel” pirmā pieredze kopā komponējot mūziku, šis ir bijis radošs, spontāns un interesants process. Esam priecīgi par gala rezultātu un vēlamies pateikties mūsu producentam Aleksandram Volkam, kurš ļoti palīdzēja un pilnībā iedziļinājās mūsu mūzikā, to iemūžinot ierakstā”, stāsta Sabīne Žuga.

”Carousel” atzīst, ka dalība starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā šī gada maijā sniegusi pamatīgu profesionālo pieredzi, kā arī iedvesmu radīt jaunu mūziku un uzrunāt arī starptautisku auditoriju.

Carousel sastāvā ir pieredzes bagāti mūziķi – dziedātāja Sabīne Žuga, ģitārists Mārcis Vasiļevskis, kontrabasists Staņislavs Judins un bundzinieks Mareks Logins.