Komentāri

Dziedātāja Katrīna Gupalo, kura plašāku atpazīstamību iemantoja, ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē startējot ar pikantu klipu, pagājušajās brīvdienās kafejnīcā ”Omas Briljants” prezentēja savu debijas albumu ”Gentle & Done”.

Koncertā dziedātājas Katrīnas Gupalo faniem bija iespēja dzirdēt kā dziesmas no jaunā albuma, tā arī tikko tapušu dziesmu pirmatskaņojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Katrā koncertā kāda cita dziesma ar klātesošajiem rezonē vairāk, nosakot vakara kopējo sajūtu. Šoreiz atmosfēru ievibrēja psihodēliskā ”Orange Sun”. Savukārt pats albums noteikti jāklausās uz lielajām tumbām pilnā garumā, lai varētu izbaudīt stāstu un skaņas amplitūdu,” saka Katrīna Gupalo.

Albumu ”Gentle & Done” veido 11 dziesmas angļu valodā, tajā skaitā singli ”Intoxicating Caramel”, ”Too Much Sunshine” un ”Orange Sun”. Dziesmu autore ir pati dzie-dātāja, bet aranžējumi veidoti kopā ar grupu ”The Black Birds”.

Dziesma ”Orange Sun”

Jau 18. aprīlī Katrīna Gupalo kopā ar pianistu Andreju Osokinu dosies ASV koncerttūrē un uzstāsies Bostonā, Klīvlendā, Mineapolē, Priedainē, Vašingtonā un Filadelfijā. Mūziķu repertuāru veidos ASV un Latvijas komponistu kamermūzika, kā arī klausītājiem labi zināmas melodijas. Savukārt maijā mūziķe sāks darbu pie jaunas koncertprogrammas veidošanu ar dziesmām latviešu valodā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl