Komentāri

Dziedātāja Katrīna Gupalo, kura plašāku atpazīstamību iemantoja, ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē startējot ar pikantu klipu, pagājušajās brīvdienās kafejnīcā ”Omas Briljants” prezentēja savu debijas albumu ”Gentle & Done”.

Koncertā dziedātājas Katrīnas Gupalo faniem bija iespēja dzirdēt kā dziesmas no jaunā albuma, tā arī tikko tapušu dziesmu pirmatskaņojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Katrā koncertā kāda cita dziesma ar klātesošajiem rezonē vairāk, nosakot vakara kopējo sajūtu. Šoreiz atmosfēru ievibrēja psihodēliskā ”Orange Sun”. Savukārt pats albums noteikti jāklausās uz lielajām tumbām pilnā garumā, lai varētu izbaudīt stāstu un skaņas amplitūdu,” saka Katrīna Gupalo.

Albumu ”Gentle & Done” veido 11 dziesmas angļu valodā, tajā skaitā singli ”Intoxicating Caramel”, ”Too Much Sunshine” un ”Orange Sun”. Dziesmu autore ir pati dzie-dātāja, bet aranžējumi veidoti kopā ar grupu ”The Black Birds”.

Dziesma ”Orange Sun”

Jau 18. aprīlī Katrīna Gupalo kopā ar pianistu Andreju Osokinu dosies ASV koncerttūrē un uzstāsies Bostonā, Klīvlendā, Mineapolē, Priedainē, Vašingtonā un Filadelfijā. Mūziķu repertuāru veidos ASV un Latvijas komponistu kamermūzika, kā arī klausītājiem labi zināmas melodijas. Savukārt maijā mūziķe sāks darbu pie jaunas koncertprogrammas veidošanu ar dziesmām latviešu valodā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl