Foto: dziedošais policists Nikolajs Puzikovs Kiprā izrāda savu kailo torsu

7 komentāri
Foto: dziedošais policists Nikolajs Puzikovs Kiprā izrāda savu kailo torsu
instagram.com/nikolajspuzikovs/

Dziedošais policists Nikolajs Puzikovs devies atvaļinājumā uz saulaino Kipru. Mākslinieks bauda augļus, peldes un sauļojas, kā nekā gaisa temperatūra sasniedz pat plus trīsdesmit grādus.

Lielākos ceļojuma iespaidus dziedātājs publisko sociālajā tīklā “Instagram”. Vadoties no Nikolaja publiskotajām fotogrāfijām, gandrīz viss viņa laiks paiet, laiskojoties pie ūdens.

Brīvdienās slavenībai pievienojusies arī kāda noslēpumaina dāma, kura sociālajos tīklos brīdina Nikolaju izmantot pret iedeguma krēmu, lai nākamajā dienā varētu ar viņu kopā atpūsties pludmalē.

Teju ikvienā fotogrāfijā jaunais vīrietis redzams ar kailu torsu, izrādot savu labi trenēto augumu. Pateicoties profesijai, sportiskajam dzīvesveidam Nikolaja vēderu neklāj tauciņu kārta.

Policists pozē uz skaisto dabas skatu fona, izskatoties relaksējies, atpūties un laimīgs. Bildes apskaužamas padara arī slavenības zeltainais iedegums, kuru Kiprā iespējams iegūt pēc vienas dienas pludmalē.

Savās brīvdienās dziedātājs priekšroku dod melniem šortiem, kuriem sānus rotā baltas svītras, bet acis no spilgtās saules gaismas mākslinieks pasargā ar stilīgām saulesbrillēm.

Pēc tik lieliskas atpūtas Puzikovs būs enerģijas pilns atgriezties darbā un turpināt aizsargāt valsts iedzīvotājus.

7 komentāri