Foto: Dziedātājs Miks Dukurs uz rokas uztetovējis minionu

0 Komentāru
Foto: Dziedātājs Miks Dukurs uz rokas uztetovējis minionu
instagram.com/miksdukurs/

Dziedātājs Miks Dukurs pie pirmā tetovējuma tika sešpadsmit gadu vecumā. Tetovējums tik agrā vecumā nav oficiāli atļauts, bet Dukuram tetovēšanas meistars uztetovēja mikrofonu par godu dziedāšanas talantam. Nu tapis jau vienpadsmitais tetovējums.

Vienpadsmitais Mika tetovējums tapis par godu viņa dēliņam Frenklinam. Bija brīdis, kad puisēnā nekas neizsauca tik lielu sajūsmu kā dzeltenie minioni.

”Šis nebūt nav vienīgais tetovējums, katrs no viņiem asociējas ar ko īpašu – cilvēku, notikumu vai man mīļu nodarbi. Neviens nav tāpat, vien nonācis uz manas miesas. Tam arī vēlos pievērst uzmanību, ja kāds vēl tikai domā par savu pirmo tetovējumu un nezina ar ko sākt, tad, manuprāt, svarīgi, lai zīmējums tev pašam kaut ko tiešām nozīmē, asociējas ar ko pozitīvu. Tad izpaliek arī tas moments, ka pēc gadiem jānožēlo. Lai arī minions daudziem nešķitīs laba ideja, tomēr man tas vienmēr atgādinās par manu puisīti,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Miks.

Foto: Personīgais arhīvs

Dziedātājam minions asociēsies ar dēla prieku un smiekliem, no mirkļa, kad viņš pirmo reizi ieraudzījis multeni. Tas bija skaists brīdis, un tieši šādus brīžus caur tetovējumiem Miks kolekcionē uz savas ādas.

Pirms dēlam veltītā tetovējuma, Miks uztetovējis A.Pumpura eposa “Lāčplēsis” grāmatas vāka bildi, tādā veidā paužot mīlestību pret dzimteni. Māksliniekam ir vēl pāris tetovējumi veltīti mūzikai, speciāls veltījums vecākiem.

Foto: Personīgais arhīvs

”Miniona tetovējuma autors ir salona ”InkFected” īpašnieks Viktors Fussa, kuru uzskatu par lielisku meistaru, kurš prot kvalitatīvi strādāt. Par spīti tam, ka tikai tagad uztaisīju tetovējumu, man ir vēl daudz idejas, viss, kas traucē atkal doties pie meistara, ir finanses. Nākamo mākslas darbu uz savas ādas plānoju taisīt par godu sievai,” smaida Miks.

Stāstot par tetovēšanas sāpēm, Miks uzsver, ka sāpes ir individuāla lieta. Protams, arī viņam sāp, bet ne tā, ka nevar izturēt. Visi viņa ķermeņa mākslas darbi tapuši bez sāpju remdinošiem līdzekļiem un viņš brīvi var izturēt četru stundu tetovēšanas sesiju.

Arī muzikāli māksliniekam nekas nav apstājies. Ir daudz koncertu un tiek strādāts pie jauna, muzikāla materiāla!

 
0 Komentāru