Foto: dziedātājs Atis Zviedris Gruzijā apgūst hinkaļu gatavošanas prasmes

1 komentārs
Foto: dziedātājs Atis Zviedris Gruzijā apgūst hinkaļu gatavošanas prasmes
facebook.com/atis.zviedris.7

Dziedātājs, šova ”Izklausies redzēts” dalībnieks, grupas ”Flame&The Rolltones” solists Atis Zviedris kopā ar mīļoto sievieti Aneti devies atpūtas braucienā uz Tbilisi. Pāris bauda Gruzijas viesmīlību un pat apgūst hinkaļu gatavošanas prasmes.

Nekas tā nesatuvina pāri kā kopīgu jaunu lietu apgūšana, to saprot arī Atis un Anete, kurus droši var dēvēt par vienu no Latvijas šovbiznesa saskanīgākajiem pāriem.

Dziedātājs ar saderināto devies atpūtas braucienā uz Tbilisi, kur bauda nacionālos ēdienus, ļaujas vietējo tirdziņu burvībai, apskata skaistākās vietas un apmeklē ēst gatavošanas meistarklasi.

Jau otrajā ceļojuma dienas rītā pāris devās uz īpašu hinkaļu, hačapuri gatavošanas meistarklasi.

Hinkalis ir pelmeņi gruzīnu gaumē, kurus ēd ar rokām, turot aiz mīklas ”kātiņa”. Toties hačapuri ir siera pīrāgs, kura noslēpums slēpjas īpašā siera masā.

Atis Zviedris sapņo noķert Latvijā lielāko asari

Jauniešiem piemīt entuziasms apgūt ko jaunu, lai vēlāk varētu atkārtot mājas apstākļos. Pāris ir lieli ēdiena mīļi un labprāt gatavo viens otram gardas maltītes.

Mācību procesa bildes gan Atis, gan Anete publisko sociālajos tīklos, rakstot, ka apgūst jaunas iemaņas ēst gatavošanā.

Ritinot mīklas pikučus, pāris smejas, sarunājas, klausās pasniedzējā un bauda gardos Gruzijas vīnus, kuri parāda īsto Gruzijas ”garšu”.

Pēc brokastīm mīlnieki devās uz vairākiem tirdziņiem, kur Atis iemēģināja arī pārdošanā esošo ģitāru.

1 komentārs