Foto: dziedātāja Olga Rajecka Amerikā žilbina ar savu stila izjūtu

14 komentāri
Foto: dziedātāja Olga Rajecka Amerikā žilbina ar savu stila izjūtu
INSTAGRAM

Dziedātāja Olga Rajecka kopā ar vīru devusies atpūtas braucienā uz Ameriku. Pat tālajā zemē māksliniece nezaudē ne gramu no savas modes izjūtas un stilīguma.

Jau vairāk nekā nedēļu dziedātāja Olga Rajecka atrodas Amerikā, kur devusies kopā ar vīru, lai apskatītu Ņujorku un ļautos lielpilsētas varenumam.

Dziedātāja Olga Rajecka Zanzibārā izrāda savas sievišķās formas

Fotogrāfijas no ceļojuma Olga publisko sociālajos tīklos, tādā veidā parādot vietas, kuras apskata, kā arī tērpus, kurus paņēmusi līdzi.

Māksliniece kombinē melno krāsu ar baltu un rozā, lai atsvaidzinātu tumšo toni un piešķirtu savam tēlam gaišumu, vieglumu un sievišķību.

Pērtiķis automašīnā, rīta vingrošana ar iezemiešiem! Ieskats Rajeckas un Andrejevas eksotiskajā ceļojumā

Mūziķe ceļojuma fotogrāfijās redzama atpūtusies, vieglprātīga, ko parāda pozas, kurās viņa pozē kamerai.

Visiem reizi pa reizei vajadzīgas brīvdienas, prāta sakārtošana un jaunu apvāršņu atklāšana.

Gada sākumā Olga kopā ar dziedātāju Aiju Andrejevu un vēl citiem draugiem devās uz kontrastiem bagāto Tanzāniju, kur baudīja dabas spēku, eksotiskos dzīvniekus un smēlās D vitamīnu Latvijas drēgnumam.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

  • P-osta
  • Apžilbušais
  • Baiba
    +6 +5 -1

    Baiba

    Nu nezinu vai tur ir kas žilbinošs?Apģērbusies kā mazgadīga tīne. Es gan cienu viņu kā mākslinieci, taču šoreiz gribas apsmaidīt šo tīneidžera izgājienu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl