Komentāri
Foto: dziedātāja Liene Greifāne žilbina lētā Krievijas zīmola apģērbā
.instagram.com/lienegreifane/

Dziedātāja, topošā režisore Liene Greifāne nedēļu aizvada Baltkrievijā, kur devusies, lai būtu konkursa ”Slāvu bazārs” žūrijas sastāvā, kā arī palīdzētu ar sagatavošanās darbiem Latvijas pārstāvim Aleksam Silvēram. Sociālajos tīklos māksliniece publisko fotogrāfijas, kurās parāda savus konkursa krāsainos tērpus, kā arī nopietno darbu.

Konkursa katra diena pieprasa būt zvaigznes statusā, jānēsā skaisti tērpi, kā nekā Liene ir žūrijas sastāvā, līdz ar to saņem daudz uzmanības. ”Slāvu bazārā” dziedātāja priekšroku dod Krievijas zīmola ”Irga fashion” tērpiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liene uzskata, ka tērpi ir unikāli, skaisti, un galvenais – ikviens no mums var atļauties iegādāties zīmola radīto apģērbu. Tieši tāpēc māksliniece ar zīmolu sadarbojas, jo tas rada iespēju ikvienai sievietei būt skaistai un stilīgai. Apģērbi ir lēti, bet kvalitatīvi.

Katru konkursa dienu skaistule tērpjas jaunos zīmola tērpos, neslēpjoties ne no dekoltē, ne spilgtām krāsām.

Māksliniece priecājas gan par grezno viesnīcu un numuriņu, kurā jāpavada nakts stundas, gan par citiem žūrijas locekļiem, tikšanos ar tik talantīgiem cilvēkiem, kā arī par grūto darbu vērtēt tik labus jaunos dziedātājus. Greifāne konkursu bauda ar pilnu krūti, viņa socializējas, iegūst jaunus kontaktus un draugus.

Lielu uzmanību latviešu slavenība pievērš dziedātājai Zarai, kura ar savu dziedājumu spēj ar pāris minūšu intervālu likt gan raudāt, gan smieties.

Brīvajos mirkļos Liene labprāt apskata Baltkrieviju, kā arī ir paspējusi apmeklēt dziedātāja Nikolaja Baskova koncertu.

Aizkulisēs ne vienmēr darbs norit pilnā sparā, žūrijai arī nepieciešama atpūta, tāpēc nav brīnums, ka tiek publiskotas jautras bildes no aizkulisēm. Daudzi jautri momenti tiek pavadīti kopā ar lieliskās balss īpašnieku, dziedātāju Dimašu Kudaibergenovu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl