Komentāri
Foto: dziedātāja Liene Greifāne žilbina lētā Krievijas zīmola apģērbā
.instagram.com/lienegreifane/

Dziedātāja, topošā režisore Liene Greifāne nedēļu aizvada Baltkrievijā, kur devusies, lai būtu konkursa ”Slāvu bazārs” žūrijas sastāvā, kā arī palīdzētu ar sagatavošanās darbiem Latvijas pārstāvim Aleksam Silvēram. Sociālajos tīklos māksliniece publisko fotogrāfijas, kurās parāda savus konkursa krāsainos tērpus, kā arī nopietno darbu.

Konkursa katra diena pieprasa būt zvaigznes statusā, jānēsā skaisti tērpi, kā nekā Liene ir žūrijas sastāvā, līdz ar to saņem daudz uzmanības. ”Slāvu bazārā” dziedātāja priekšroku dod Krievijas zīmola ”Irga fashion” tērpiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liene uzskata, ka tērpi ir unikāli, skaisti, un galvenais – ikviens no mums var atļauties iegādāties zīmola radīto apģērbu. Tieši tāpēc māksliniece ar zīmolu sadarbojas, jo tas rada iespēju ikvienai sievietei būt skaistai un stilīgai. Apģērbi ir lēti, bet kvalitatīvi.

Katru konkursa dienu skaistule tērpjas jaunos zīmola tērpos, neslēpjoties ne no dekoltē, ne spilgtām krāsām.

Māksliniece priecājas gan par grezno viesnīcu un numuriņu, kurā jāpavada nakts stundas, gan par citiem žūrijas locekļiem, tikšanos ar tik talantīgiem cilvēkiem, kā arī par grūto darbu vērtēt tik labus jaunos dziedātājus. Greifāne konkursu bauda ar pilnu krūti, viņa socializējas, iegūst jaunus kontaktus un draugus.

Lielu uzmanību latviešu slavenība pievērš dziedātājai Zarai, kura ar savu dziedājumu spēj ar pāris minūšu intervālu likt gan raudāt, gan smieties.

Brīvajos mirkļos Liene labprāt apskata Baltkrieviju, kā arī ir paspējusi apmeklēt dziedātāja Nikolaja Baskova koncertu.

Aizkulisēs ne vienmēr darbs norit pilnā sparā, žūrijai arī nepieciešama atpūta, tāpēc nav brīnums, ka tiek publiskotas jautras bildes no aizkulisēm. Daudzi jautri momenti tiek pavadīti kopā ar lieliskās balss īpašnieku, dziedātāju Dimašu Kudaibergenovu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl