Foto: Dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere nosvin dēla gada jubileju

0 Komentāru
Foto: Dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere nosvin dēla gada jubileju
INSTAGRAM

Jaunā dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere 2. janvārī nosvinēja dēla Elvja pirmo dzimšanas dienu. Dēla pirmajā dzīves gadā māksliniece paspēja būt gan lieliska mamma, gan koncertēt un priecēt atbalstītājus ar mūziku.

Fotogrāfijas no dēla dzimšanas diena Katrīna publiskoja sociālajā tīklā ”Instagram”. Jaunie vecāki svinību vietu bija izrotājuši baltiem un ziliem baloniem, sienu rotāja liels, zils balons ar ciparu viens.

Elvis varēja spēlēties ar daudz baltām un zilām bumbām, kuras bija ievietotas īpašā ”vanniņā”.

Kur nu bez svētku tortes, svētku torte tika izrotāta ar zilonīti un uzrakstītu mazuļa vārdu.

Katrīna Bindere-Čodere: Doma par abortu nekad dzīvē nav bijusi, bērniņš ir lielākā laime, kāda var būt

Kā jau piedienas svētkos, visa mazā ģimenīte bija uzposusies. Bieži vien svinīgs apģērbs tikai paspilgtina svētku sajūtu.

”Esam piedzīvojuši tik daudz neaizmirstami skaistu mirkļu, tik daudz mīlestības, laimes, prieka un smieklu, tik daudz jaunu pienākumu un atbildības, arī uztraukumu, bet šis ir labākais un piepildītākais gads, kāds mums ir bijis līdz šim!” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Katrīna.

Ierakstā zem skaistajām fotogrāfijām māmiņa neslēpa, ka 2. janvāris ir ļoti īpaša diena un viņa ļoti, ļoti mīl savu dēliņu.

”Ar vīru vēlējāmies būt jauni un spēka pilni vecāki, bērniņam gatavojāmies jau ilgāku laiku, un nemaz nešķita, ka šis vecums tam būtu par agru. Mūsu dzīve ir vēl piepildītāka ar skaistiem un emocijām bagātiem brīžiem, nav nekas, kas tajā visā traucētu,” pirms laika sarunā ar portālu Skaties.lv atklāja Katrīna.

Bērniņa gaidību laiks un laiks pēc bērna dzimšanas nav traucējuši turpināt veidot dziedātājas karjeru. Tieši otrādi, gaidību laikā Katrīnai bija vairāk koncerti, kā pirms palikšanas stāvoklī.

0 Komentāru