Foto: atskats uz grupas ”Instrumenti” pirmo koncertu Mežaparka Lielajā estrādē

6 komentāri
Foto: atskats uz grupas ”Instrumenti” pirmo koncertu Mežaparka Lielajā estrādē
PUBLICITĀTES FOTO

Ceturtdienas, 26. augusta, vakarā Mežaparka Lielajā estrādē norisinājās pirmais no grupas ”Instrumenti” koncertsērijas ”Skaisti savāds” koncertiem.

Ar fanu iemīļotākajām grupas ”Instrumenti” dziesmām, gaismu un ēnu spēlēm, video projekcijām, dažādiem viesiem un pārsteigumiem izskanējis pirmais no trim grupas ”Skaisti savāds” koncertiem, kas šajā nedēļas nogalē norisinās jaunatklātajā Mežaparka Lielajā estrādē.

Arī piektdienas, 27. augusta, vakarā Mežaparka Lielā estrāde turpinās pulcēt grupas cienītājus un atbalstītājus. Biļetes uz šo koncertu vairs nav pieejamas. Savukārt uz sestdienas, 28. augusta, koncertu vēl ir atlicis neliels skaits biļešu stāvvietu zonā un ”Ģimenes sektorā”.

”Skaisti savāds” koncerti ir paredzēti nelielam apmeklētāju skaitam, kas, kopā ar mūziku, scenogrāfiju, gaismām un mēroga pretnostatījumu, radīs neierastu atmosfēru Mežaparka Lielajā estrādē un citādu grupas ”Instrumenti” koncerta pieredzi. Koncertos izskanēs dziesmas no grupas albumiem latviešu valodā, uz skatuves grupai pievienosies arī viesi.

6 komentāri