Foto: Arturs Gruzdiņš beidzot prezentē savu pirmo albumu

3 komentāri
Foto: Arturs Gruzdiņš beidzot prezentē savu pirmo albumu
UĢIS BRĀLĒNS

Trešdienas, 12. februāra, vakarā muzikāls pasākums norisinājās Kalnciema kvartālā – tur TV šova ”X Faktors” pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš prezentēja ilgi gaidīto debijas albumu ”Aplī”.

Saviesīgā burziņā kuplā skaitā bija pulcējušies Artura Gruzdiņa tuvinieki, draugi, kolēģi, atbalstītāji un talanta cienītāji. Viesu vidū bija arī viņa mentore šovā ”X Faktors” Aija Auškāpa.

”Emociju izvirdumi, paldies Dievam, nav mana stiprā puse, bet, radot albumu ”Aplī”, tie parādījās, un es tiem arī ļāvos – gan pozitīvajiem, gan ne tik ļoti.

Es savos 26 gados vēl neesmu pieredzes ceļos un neceļos nogājis pārāk tālu, bet stāsti, ko var dzirdēt albuma tekstos, ir īsti – par dūrēm gaisā, sekojot sapņiem, par neizmērojamu laimi un lielu nelaimi, par dusmām, cerībām un pārpasaulīgu mīlestību.

Dziesmas ir tiešas un patiesas, un sintētika nav to sinonīms, dzīvie instrumenti valda pār skanējumu,” jauno albumu komentē Gruzdiņš.

Albumu producēja Reinis Sējāns, skaņu inženieris – Gatis Zaķis, un Arturs par savu pirmo ierakstu pieredzi ar producentiem stāsta: ”Viņi man neļāva iesēsties komforta zonā un par to esmu ļoti pateicīgs, jo domu lidojumam nebija robežu.

Bija ļoti interesanti vērot, kā dziesmas attīstījās no to pirmajām versijām, līdz tam, ko var dzirdēt gala ierakstā.

Albums tapa vairāk nekā gadu, tajā ir dzirdamas 12 kompozīcijas, un man ir patiess prieks, ka nu tas ir sasniedzis klausītāju ausis.”

Albums iznāk mūzikas ierakstu kompānijas ”Sony Music Entertainment” paspārnē, ar kuru līgumu Gruzdiņš noslēdza pēc uzvaras TV šova ”X Faktors” pirmajā sezonā 2017. gada decembrī.

Albums ”Aplī” tiks prezentēts arī vairākos koncerta Latvijā – 7. martā koncertzālē ”Valmiera”, 15. martā Alūksnes kultūras centrā, 18. aprīlī Liepājas kultūras namā ”Wiktorija” un 23. aprīlī ”Spīkeru koncertzālē” Rīgā. Biļetes tirdzniecībā ekase.lv.

Gruzdiņš ciemos “900 sekundēs”

3 komentāri