Foto: ”Arcade Fire” šovs satricina Mežaparku

0 Komentāru
Foto: ”Arcade Fire” šovs satricina Mežaparku
Edijs Pālens/LETA

Pirmdienas, 6. augusta vakarā, Mežaparka Zaļajā teātrī fantastisku šovu sniedza Kanādas indie mūzikas superzvaigznes ”Arcade Fire”. Skaties.lv piedāvā ieskatīties kadros no koncerta.

Ļaužu masas uz Zaļo teātri plūda jau labu laiku pirms mākslinieku kāpšanas uz skatuves, un koncerta laikā skatītāju zona bija stāvgrūdām pilna. ”Arcade Fire” iesildīja Jāņa Šipkēvica projekts ”Shipsea”, kas koncertā pirmatskaņoja pavisam jaunu dziesmu, kas tapusi sadarbībā ar ”Arcade Fire” vijolnieci Sāru Noifeldi.

Mākslinieki no Kanādas sniedza fantastisku šovu, izpildot teju visus savus lielākos hitus – gan dziesmas no jaunākā albuma ”Everything Now”, kuru pasaules mūzikas apskatnieki raksturo kā elektropopa un disko apvienojumu, gan hitus no iepriekšējiem albumiem.

Mūzikas kritiķi ”Arcade Fire” ir atzinuši par vienu no labākajām koncertgrupām, kuru koncertos iespējams piedzīvot īsta karnevāla sajūtu. Nesamākslots indie, enerģija un pārsteigumu pārpilns koncerts – tā visbiežāk tiek vērtētas grupas uzstāšanās.

0 Komentāru