Foto: ar vētrainu ballīti “Singapūras satīns” nosvin jaunā albuma izdošanu

0 Komentāru

Par latviešu repa supergrupu dēvētā apvienība “Singapūras satīns” 6. oktobrī izdeva jaunu albumu “Stonks”, un tā prezentācija izvērtās vētrainā ballītē, kas pulcēja ne tikai grupas fanus, bet arī influencerus un populārus ļaudis.

”Stonks” ir grupas ”Singapūras satīns” trešais studijas albums, un tas izdots kompānijas “Universal Music Group” apgādā.

Grupas dalībnieki uzsver, ka šis albums ir tapis ilgi un pārdomāti, skrupulozi noslīpēts un, iespējams, tieši tāpēc “Stonks” var pretendēt uz līdz šim labāko “Singapūras satīna” albuma statusu.

“Singapūras satīns” uz jaunā albuma prezentāciju TV ierodas smalkā limuzīnā

“Šis ir visilgāk gatavotais ”Satīna” meistardarbs – gluži kā Samuraja zobens tas ir kalts rūpīgi un meistarīgi vairāku gadu garumā. Nav viegli apvienot mūsdienīgu skanējumu ar ”Satīna” agrīno filosofiju, taču domāju, ka šajā albumā ikviens atradīs kaut ko atbilstošu savai prasīgajai gaumei,” jauno albumu raksturo grupas dalībnieks Edgars Bāliņš jeb Tambura Pesto.

Viņš arī aicina jaunā albuma atskaņošanai pieiet ar īpašu uzmanību: “Man ir tikai viens lūgums – neklausieties albumu tā vienkārši uzslēdzot fonā, nolieciet visu mazsvarīgo pie malas un veltiet tam stundu, citādi palaidīsiet garām daudzas labas fiškas.

Albumā kopumā ir iekļautas trīspadsmit kompozīcijas, tajā skaitā arī dziesma ”Toksisks”, par leģendāriem hitiem kļuvušās dziesmas ”Bambaleo” un ”Blingi”, kā arī kopdarbs ar dziedātāju Samantu Tīnu – ”Plāksteris”, kas pirmo divu nedēļu laikā kopš iznākšanas nepārspēts atrodas ”Youtube” klausītāko dziesmu topa pirmajā vietā. Komentāros gan vairāki grupas daiļrades cienītāji ir izteikuši viedokli, ka ”šis vairs nav vecais Satīns”, tomēr grupas dalībnieks un garīgais līderis Jānis Krīvēns jeb Salvadors daLean teic, ka satraukumam nav pamata: ”Es domāju, ka šajā albumā priekš sevis kaut ko atradīs gan grupas ”OG day 1” fani, gan jaunpienācēji.

Šī ir pirmā relīze, kur mēs rūpīgi atlasījām dziesmas, kas tiks iekļautas albumā, un varam visi vienbalsīgi stāvēt aiz jebkura no šiem gabaliem. Nav nevienas dziesmas, par kuru mēs pat mazliet šaubītos.

Ir pagājuši gandrīz seši gadi, kopš šo visu sākām, un mums visiem jau ir ap vai virs 30 gadiem. Mēs vairs nerakstām dziesmas par to, kā trešo dienu pēc kārtas tusējam pritonā, pārrijušies kaļikus. Mūsu vecumā vīrieši tā vairs nedara, mums ir citas problēmas, sāpes un aktualitātes.

Būtu jocīgi, ja mēs nebūtu nobrieduši kopš mūsu sākuma materiāla, un esmu ļoti, ļoti pateicīgs, ka mums dota tā iespēja nobriest kopā ar ”Universal Music”.”

Šis ir arī pirmais pilnizmēra albums, kuru Latvijā izdod ”Universal Music Group”. ”Mums ir patiess prieks par šo sadarbību, kura jau no pirmajiem izdotajiem singliem ir pierādījusi, ka puiši ir spējīgi izdot kvalitatīvas un klausītāju vidē iecienītas dziesmas.

0 Komentāru