Foto: ar saviesīgu burziņu Gints Smukais prezentē pirmo albumu

0 Komentāru
Foto: ar saviesīgu burziņu Gints Smukais prezentē pirmo albumu
Publicitātes foto

Trešdien, 29. augustā, nesen atvērtajā jumta terases bārā ”Herbārijs” notika ģitārista Ginta Smukā pirmā solo albuma ”Flourish” prezentācija. Sveikt mūziķi ar lielo notikumu bija ieradušies viņa fani, draugi, tuvinieki un sabiedrībā zināmi skatuves mākslinieki.

Starp kompozīcijām, kas apkopotas albumā, ir arī aranžējums Imanta Kalniņa dziesmai ”Apvij rokas, ko oriģinālā izpilda grupa ”Turaidas roze”. Tādēļ pasākumā likumsakarīga bija dziedātājas Olga Rajeckas klātbūtne. Viesu vidū bija arī mūziķis Miks Dukurs.

”Albums nosaukts pēc skaņdarba ”Flourish”, kas tulkojumā no zīmē plaukt. Manā redzējumā plaukt savā arodā ir tikpat dabisks process kā ziedoša ceļmalas pienene pavasarī. Tas var notikt ar jebkuru, ja vien izvēlas apzināti attīstīties.

Skaņdarba ”Flourish” tapšanas brīdī bija skaidrs, ka ar šo dziesmu jāsāk ziedēt – dalīties ar gadiem ilgi krāto dziesmu bibliotēku. Līdz skaņdarba tapšanas brīdim man bija process ar sava veida iekšējās ”Gaismas pils” būvēšanu.

Mēs katrs varam būt sava aroda arhitekti, un mans pirmais albums atspoguļo mirkli, kad man jāver durvis vaļā un jāaicina tuvākos uz ”sālsmaizi”,” albuma tapšanas nianses atklāj Smukais.

Singla ”Flourish” video

0 Komentāru