Foto: ar krāšņu dalībnieku parādi atklāta “Eirovīzija”

Svētdienas, 12. maija, vakarā Telavivā norisinājās 64. starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa svinīgā atklāšana. Ceļu pa oranžo paklāju mēroja un svinībās piedalījās arī Latvijas delegācija un mūsu valsts pārstāvji šī gada konkursā – grupa “Carousel”.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Sanda
 • bfas

  bfas

  Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
 • skorpions

  skorpions

  Šo pasākumu par nopietnu vairs neuzsakta pat MŪZIĶI...kuriem varbūt būtu par labu popularitāte.....kuru uz dažām dienām rada šis pasākums par šiem mūziķiem ,kuri tur uzstājas......Tā ka arī POPMŪZIKAS patērētāji šo pasākumu jau sāk ignorēt ,jo visi ir sapratuši ,kad šis pasākums ir pārvērsts par tā saucamo SEKSUĀLO MINORITĀŠU....popularizēšānu un izrādīsānu......Principā šo PASĀKUMU VAJADZĒTU NOSAUKT PĒC BŪTĪBAS......PAR MUZIKĀLO EIROPRAIDA PASĀKUMU......Latvijai sen jau nevajadzētu tai tukšajā pasākumā piedalīties,jo arī'šogad tā būs tukša nauadas š''kērdēšana......
 • Spole

  Spole

  Sabīnei labāk vajadzētu uzģērbt ko pikantu. Kleita ar dekoltē, kas viņai bija mugurā Latvijas finālā, noteikti ir labāka par šo balto aizskaru.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!