Foto: ar krāšņu dalībnieku parādi atklāta “Eirovīzija”

4 komentāri
Foto: ar krāšņu dalībnieku parādi atklāta “Eirovīzija”
ANDRES PUTTING, EUROVISION.TV

Svētdienas, 12. maija, vakarā Telavivā norisinājās 64. starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa svinīgā atklāšana. Ceļu pa oranžo paklāju mēroja un svinībās piedalījās arī Latvijas delegācija un mūsu valsts pārstāvji šī gada konkursā – grupa “Carousel”.

”Eirovīzijas” svinīgā atklāšanas ceremonija norisinājās Izraēlas Nacionālajā teātrī, un šogad teātra pagalmā izritinātais svētku paklājs, kura vienā pusē pulcējas mediji, bet otrā – konkursa fani, bija oranžā krāsā.

Mērojot ceļu pa oranžo paklāju, konkursa dalībnieki sniedza intervijas preses pārstāvjiem, kā arī fotografējās un sniedza autogrāfus sanākušajiem faniem.

Grupas ”Carousel” soliste Sabīne Žuga atklāšanas pasākumā bija īpaši žilbinošā – mūziķe bija izvēlējusies tērpties Latvijas zīmola ”Pixie Won’t Play” kleitā un kurpēs.

Svinības turpinājās ”Eirovīzijas” oficiālajā klubā ”Euro Club”.

Šonedēļ sākas ”Eirovīzija”; ”Carousel” priecēs ar īpašu gaismu šovu

2015. gadā ”Eirovīzijas” dziesmu konkurss tika iekļauts Ginesa pasaules rekordu grāmatā kā visilgāk notiekošais ikgadējais TV muzikālais konkurss. Par vienu no veiksmīgākajām grupām, kas jebkad uzvarējusi konkursā, tiek uzskatīta zviedru popgrupa ”ABBA”, kas uzvaras laurus plūca 1974. gadā.

Savukārt visvairāk kaverversiju ”Eirovīzijas” vēsturē pieredzējusi Domenico Mudugno dziesma ”Nel Blu Di Pinto Di Blu”, kas plašāk pazīstama kā ”Volare”. Šo dziesmu iedziedājuši tādi mākslinieki kā Dīns Martins, Klifs Ričards, Deivids Bovijs un daudzi citi.

”Eirovīzijas” pirmais pusfināls notiks 14. maijā, bet otrais pusfināls ar Latvijas pārstāvju ”Carousel” uzstāšanos – 16. maijā. Latvija savā pusfinālā uz skatuves kāps kā piektā un konkurēs ar Armēniju, Īriju, Moldovu, Šveici, Rumāniju, Dāniju, Zviedriju, Austriju, Horvātiju, Maltu, Lietuvu, Krieviju, Albāniju, Norvēģiju, Nīderlandi, Ziemeļmaķedoniju un Azerbaidžānu. Konkursa fināls notiks sestdien, 18. maijā.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

  • skorpions
    +2 +2 0

    skorpions

    Šo pasākumu par nopietnu vairs neuzsakta pat MŪZIĶI...kuriem varbūt būtu par labu popularitāte.....kuru uz dažām dienām rada šis pasākums par šiem mūziķiem ,kuri tur uzstājas......Tā ka arī POPMŪZIKAS patērētāji šo pasākumu jau sāk ignorēt ,jo visi ir sapratuši ,kad šis pasākums ir pārvērsts par tā saucamo SEKSUĀLO MINORITĀŠU....popularizēšānu un izrādīsānu......Principā šo PASĀKUMU VAJADZĒTU NOSAUKT PĒC BŪTĪBAS......PAR MUZIKĀLO EIROPRAIDA PASĀKUMU......Latvijai sen jau nevajadzētu tai tukšajā pasākumā piedalīties,jo arī'šogad tā būs tukša nauadas š''kērdēšana......
  • Sanda

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl