Foto: apskatot skaisto dabu, Roberto Meloni arvien vairāk un vairāk iemīlas Latvijā

30 komentāri
Foto: apskatot skaisto dabu, Roberto Meloni arvien vairāk un vairāk iemīlas Latvijā
INSTAGRAM

Dziedātājas Roberto Meloni Latvijā dzīvo no 2001. gada 11. oktobra un neslēpj, ka dievina savu dzīvi Rīgā, labprāt ceļo, un apskata skaistākās Latvijas vietas. Mākslinieks paziņo, ka ar katru dienu arvien vairāk un vairāk iemīlas Latvijā.

Nedēļas sākumā Roberto devās baudīt pavasari uz Ķemeru nacionālo parku. Vēlāk dziedātājs sociālajos tīklos publiskoja skaistas fotogrāfijas, rakstot, ka ar katru dienu arvien vairāk un vairāk iemīlas Latvijā.

Mākslinieks apskatīja lieliskus dabas skatus un pat sagaidīja saulrietu, kas bijis viens no skaistākajiem saulrietiem, kuru Roberto redzējis dzīves laikā.

Foto: Svētku laikā Roberto Meloni baudījis iedvesmojošo Turcijas kultūru

Roberto Meloni neiekļūst populārā šova ”Pechino Express” fināla trijniekā

Neskatoties uz saltumu, kas joprojām piezogas un laupa silto sauli, dziedātājs paziņo, ka izlēmis smaidīt pretī aukstajam laikam, lai laiks saprot, ka mēs zinām, ka drīz aukstumam būs jāvācas prom. Tātad arī neomulīgais laiks, kas pēkšņi atgriezies, nav šķērslis dabas baudīšanai.

Dzimtajā Sardīnijā mūziķis pieradis pie siltuma, tāpēc saules stari, siltums, ziedi, plaukstošas lapas Roberto sagādā prieku un vēlmi baudīt Latvijas skaistumu.