Foto: Antra Stafecka kopā ar dēliem un mīļoto Jāni apceļo Latviju

1 komentārs
Foto: Antra Stafecka kopā ar dēliem un mīļoto Jāni apceļo Latviju
INSTAGRAM

Skaistais mūziķu pāris Antra Stafecka un Jānis Čubars kopā ar Antras dēliem Robertu un Augustu siltajā laikā nesēž mājās, bet bauda atpūtu pie dabas. Ģimene katru dienu dodas garās pastaigās!

Sociālajā tīklā ”Instagram” Antra ievietojusi daudz dažādas fotogrāfijas, kurās parāda savu saskanīgo, laimīgo ģimeni.

Laikā, kad vēlams ievērot divu metru distanci no cilvēkiem, ar kuriem nedzīvo vienā mājsaimniecībā, Antra kopā ar savu ģimenīti dodas iepazīt Latvijas dabu.

Par pastaigu galamērķiem tiek izraudzītas vietas, kurās praktiski nav citu cilvēku, tā ģimene var ne tikai izvairīties no saskarsmes ar svešiniekiem, bet arī iepazīt jaunas dabas takas.

Šajā laikā viņi paspējuši krustu šķērsu izstaigāt mīļoto Ogri, Dubkalnu karjeru, Olaines Mežaparkā nobaudīt gardo dziedātāja Mārtiņa Ruska gatavoto kafiju, apskatīt Laņģu klintis, vērot saulrietu Ikšķiles pludmalē, izstaigāt Ieriķu dzirnavu dabas taku, apbrīnot spēcīgās Velnalas klintis un “gremdēties” vēsturē Kokneses pilsdrupās.

Arī vasaras brīvlaika sākšanos ģimene nosvinēja ar kārtīgu pastaigu, kā nekā nekas nevar būt labāks par svaigu gaisu, staigāšanu un imunitātes stiprināšanu.