Foto: Aminata valdzina īpaši izsmalcinātā tēlā

Pievienot komentāru
Foto: Aminata valdzina īpaši izsmalcinātā tēlā
INSTAGRAM

31. maijā norisinājās sirsnīgās labdarības akcijas ”Labestības dienas” koncerts, kurā piedalījās arī populārā dziedātāja Aminata. Skatuves māksliniece pasākumā žilbināja īpaši šikā tēlā.

Šogad tradicionālajā “Labestības dienas” koncertā uzstājās mūziķi Intars Busulis un Reinis Sējāns, Dons, Markus Riva un Dināra Rudāne, Elīna Gluzunova, grupas ”Tautumeitas”, ”Astro’n’out”, ”Sudden Lights”, ”Bez PVN”, ”Carnival Youth”, ”DaGamba” citi mākslinieki, un par vienu no pasākuma košākajām zvaigznēm kļuva dziedātāja Aminata.

Aminata jau iepriekš uz skatuves apbūrusi ar savu stila un gaumes izjūtu, bet šajā vakarā viņas tēls bija īpaši izmeklēts.

Pasākumam dziedātāja bija izvēlējusies baltu pašmāju zīmola “Selina Keer” kostīmu, kas sastāvēja no garām biksēm un skaista, plecus atsedzoša topiņa, kas darināts no bārkstaina auduma.

Sievišķīgais tērps ļāvis akcentēt Aminatas šmaugo vidukli un trauslos plecus, un kopumā dziedātājas tēls bija tik šarmants, ka ne acu novērst.

View this post on Instagram

Labestības diena @tv3_latvia 🙏💕💐❤️ #aminatamusic Style: @elgahomitska 💕💕💕 Outfit: @selinakeer ❤️❤️❤️

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo) on

Atgādinām, ka labdarības akcija “Labestības diena” turpinās līdz pat 28. jūnijam, aicinot līdzcilvēkus iesaistīties, lai palīdzētu dzīvot pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi akcijas vēstnešiem – Jurim, Robertam, Elizabetei, Montai un vēl 44 bērniem visā Latvijā, kuru palīdzībai ir nepieciešami 135 000 eiro. Akcijas ietvaros jau izdevies saziedot 135 167, 04 eiro.