Foto: Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs bauda romantiku Šrilankā

9 komentāri
Foto: Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs bauda romantiku Šrilankā
INSTAGRAM

Populārā dziedātāja Aija Andrejeva no Latvijas neizteiksmīgās ziemas aizbēgusi uz siltajām zemēm – skatuves māksliniece kopā ar mīļoto vīrieti mūziķi Jāni Aišpuru devusies ceļojumā uz eksotisko Šrilanku.

Skaistais mūziķu pāris savas ceļojuma gaitas aktīvi dokumentējis sociālajos tīklos. Gan Aija, gan Jānis savos “Instagram” foto blogos padalījušies ar krāšņiem ceļojuma foto un romantiskiem momentuzņēmumiem, kuros iemūžināti gan abi kopā, gan pārsteigumiem pilnā Šrilanka.

Pāra piedzīvojumi eksotiskajā zemē ir raibi – ceļotāji bauda neatkārtojamās ainavas un dabas un dzīvnieku valsts daudzveidību, kā arī jau paspējuši paviesoties Šrilankas otrā lielākajā pilsētā Kandi, apmeklējuši botānisko dārzu, tūristu iecienīto Mazā Ādama smaili, un, protams, tējas plantācijas, kas ir neiztrūkstoši, ciemojoties Ceilonas tējas dzimtenē.

“Uzkāpām Pidurangala klintī, satikām pa ceļam guļošu Budu un piedzinām pilnas kājas! Šrilanka, tu esi skaista,” vēsta Aija.

Savukārt Jānis atzīst, ka Šrilankā palmas ir gluži kā Malibu, un tur valda +28 grādu karstums.

Nesen no ceļojuma pa Šrilanku mājās atgriežas šarmantā TV personība Jana Duļevska. Krāšņus kadrus no viņas piedzīvojumiem baudi fotogalerijā!

9 komentāri