Fila Kolinsa bijusī sieva apsūdz viņu nevīžībā – mūziķis neesot gadu bijis dušā un tīrījis zobus

0 Komentāru
Fila Kolinsa bijusī sieva apsūdz viņu nevīžībā – mūziķis neesot gadu bijis dušā un tīrījis zobus
AP/SCANPIX

Savdabīgā incidentā iekūlies grupas ”Genesis” līderis Fils Kolins. Viņa bijusī sieva apgalvo, ka mūziķis gadu nav mazgājies dušā un tīrījis zobus. Viņas ieskatā šie apgalvojumi līdzēs strīdā par abu kopīgo īpašumu.

Strīds par 40 miljonus vērto Maiami villu, kurā angļu mūziķa Fila Kolinsa šķirtā sieva Orianna Beitsa mitinās kopā ar tagadējo vīru, izcēlās pirms gada, taču nu tas sasniedzis jaunus augstumus – mūziķa bijusī laulātā draudzene nākusi klajā ar ērmotām apsūdzībām, apgalvojot, ka Kolinss gadu atteicies iet dušā un tīrīt zobus.

Pamatojoties uz šiem izteikumiem, 70 gadus vecajam Kolinsam norīkota nopratināšanu un zvēresta došana kameru priekšā, ko ierosinājuši Beitsas advokāti. Kolinss apsūdzības kategoriski noliedz.

Apsūdzības celtas saistībā ar tiesas procesu, kurā 47 gadus vecā juvelierizstrādājumu dizainere Beitsa pieprasa pusi no mājas, ko viņi savulaik iegādājās Maiami.

Orianna, kura pagājušajā gada vasaras nogalē apprecējās ar Tomu Beitsu (32), apgalvoja, ka Fils viņu kopdzīves laikā pārmērīgi lietoja alkoholu un recepšu medikamentus, kā arī pārtrauca mazgāšanos dušā un zobu tīrīšanu.

Viņa apgalvoja, ka Kolinss kļuva “depresīvs, vardarbīgs un nespēja nodarboties ar seksu”.

Fila advokāti atspēkoja viņas izteikumus, nodēvējot tos par “skandaloziem, nekaunīgiem, neētiskiem un lielākoties acīmredzami nepatiesiem vai rupji pārspīlētiem”.

Advokāti arī norādīja, ka bijušās sievas apsūdzība bija “pilnīgi nenozīmīga” abu strīdā par māju.

Fils un Orianna laulībā stājās divas reizes. Viņu pirmā laulība ilga no 1999. līdz 2008. gadam. Pēc šķiršanās Kolinss bijušajai sievai izmaksāja 46,68 miljonus ASV dolāru. Otrreiz viņi apprecējās 2016. gadā, tomēr 2019. gadā izšķīrās.
0 Komentāru