Fantastiski foto: Laura Raila kopā ar ģimeni bauda Kanāriju salu sauli un dabas burvību

0 Komentāru
Fantastiski foto: Laura Raila kopā ar ģimeni bauda Kanāriju salu sauli un dabas burvību
PHOTO SHOOT GRAN CANARIA

Dziedātāja Laura Raila ir atgriezusies mājās no ģimenes ceļojuma pa Kanāriju salām. Mūziķe lieliski pavadījusi laiku kopā ar ģimeni un paspējusi pat sarīkot īpašu fotosesiju saullēktā.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Laura neslēpj, ka janvāris ir mēnesis, kad viņa ar vīru dodas ikgadējā ziemas ceļojumā. Divas reizes pāris bijuši Ēģipte, vienu reizi Taizemē, bet šogad izvēle kritusi par labu Kanāriju salām.

Izvēloties ceļojuma galamērķi, pāris domājuši par to, lai valsts nav pārāk tālu, lai ir saprotama kultūra, likumi, jo, ceļojot ar pusgadu vecu bērnu, jaunie vecāki nevēlējās neko ekstrēmu.

”Spāņu valoda man ir tuva. Bērnībā ļoti patika skatīties meksikāņu seriālus, kuru ietekmē apguvu vairākus vārdus. Vidusskolā, mācoties humanitārajā klasē, bija tā laime trīs gadus mācīties spāņu valodu pie pasniedzēja no Puertoriko,” sajūsmināti stāsta Laura.

 

Pēc dzemdībām Laura Raila nav spējusi padziedāt

Nu Laura nožēlo, ka nemācījusies gana cītīgi, tā noticis, jo viņas klasē skolotājs neiemantoja pietiekamu respektu, bija ļoti pielaidīgs.

Ceļojuma laikā dziedātāja ar vietējiem iedzīvotājiem centusies runāt spāņu valodā. Nu ir parādījusies jauna dzirksts, Laura vēlas pilnvērtīgāk apgūt spāņu valodu.

”Ja neskaita pārsēšanos Zviedrijā, lidojums ilga ap sešām ar pusi stundām, lielākais pārbaudījums bija, kā uz to reaģēs dēls. Bijām paņēmuši līdzi mantiņas un skaļumu absorbējošās austiņas, jo bērns var sabīties.

Tā arī notika, pirmajā pacelšanās reizē Lūkasiņš nedaudz paraudāja, taču uzliekot ausis, apklusa un pārējie lidojumi jau bija pavisam viegli. Atpakaļceļā viņš pat smējās. Nospriedām, ka varbūt būs pilots,” smejas Laura.

Kanāriju salās ģimenes atpūta bijusi mierīga, jo tā bija atkarīga no mazā Lūkasiņa režīma. Dienas pirmajā pusē ceļotāji vairāk uzturējušies viesnīcā.

Foto: TV3 jubilejā paviesojas arī Lauras Railas nepilnus divus mēnešus vecais dēliņš

Pa numuriņa logu pavērās lielisks skats uz Atlantijas okeānu un mīlnieki katru rītu vēroja saullēktu. Dienas otrajā pusē ar īrētu auto ģimene devās uz tuvākām un tālākām pilsētām.

”Bijām Laspalmasā, galvaspilsēta ir liela un trokšņaina. Tur aktīva dzīve ir gan dienā, gan naktī. Nevar nepieminēt skaisto arhitektūru un iekoptos parciņus. Puertoriko – ostas pilsētiņa, kas nosaukta tieši tāpat kā valsts Puertoriko. Mogana – arī ostas pilsētiņa ar tipisku spāņu arhitektūru, katra mājiņa bija kā šedevrs – krāsaina. Dunes – tās ir mākslīgi veidotas kāpas ar lieliem kalniem, izciļņiem, atrodas pilsētā Maspalomas,” ceļojumu apraksta Laura.

Tā ir tikai maza daļa no ceļojuma, dziedātāja ar ģimeni apskatīja arī pilsētiņu kalnā, pabija vairākās pludmalēs. Laura stāsta, ka pludmales veidojušās no vulkāna iežiem, tāpēc ir ļoti tumšas.

Tā ir tikai maza daļa no ceļojuma, dziedātāja ar ģimeni apskatīja arī pilsētiņu kalnā, pabija vairākās pludmalēs. Laura stāsta, ka pludmales veidojušās no vulkāna iežiem, tāpēc ir ļoti tumšas.

Vienmēr dodoties ceļojumos Lauras vīrs Ņikita joko, ka viņai jānoalgo fotogrāfs, jo viņam negribas sievu bildēt tik bieži, kā viņa vēlas.

Divreiz Laurai nav jāsaka, pirms doties ceļojumā viņa ievāca informāciju par Kanāriju salu labākajiem fotogrāfiem un izvēlējās ”Photo Shoot Gran Canaria” fotogrāfa Michal Chola pakalpojumus.

Laura Raila par mātes lomu: Maziņš viņš būs tikai vienreiz, vēlos to izbaudīt

”Izveidojās lieliska sadarbība, viņš iemūžināja skaistās bildēs mani ar ģimeni. Fotogrāfa darbs nemaz nav tik tīrs, vārda tiešākajā nozīmē. Lai dabūtu labākos kadrus, nācās gan gulties smiltīs, līst puķu krūmos un darīt vēl visdažādākās lietas. Pats Michal ir polis, bet ar ģimeni dzīvo Kanāriju salās jau septiņus gadus,” tā Laura.

 

View this post on Instagram

 

Ziema ziemiņa ???? #GranCanaria #puertoRico #picoftheday #instastory #Fallowme #winter #mommy #mother #mom #baby #boy #kid

A post shared by Laura Raila (@laurarailamusic) on

Fotosesija notika saullēkta laikā Dunes kāpās, tā ir iecienīta fotografēšanās vieta Kanāriju salās. Ģimenes fotosesijas laikā blakus fotografējušās arī modeles. Kā otrā bilžu uzņemšanas vieta izvēlēta pilsētiņa Mogana.

”Ar mazu bērnu ceļot, nevajag baidīties, tas, protams, arī atkarīgs no tā, cik bērns ir drošs, cik labi uztver svešus cilvēkus. Mūsu ziemas brīvdienas ir noslēgušās, esam atgriezušies mājās ar jaunu enerģijas lādiņu, gatavi jauniem darbiem,” nobeidz Laura.

0 Komentāru