Fantastiski foto: Andris Brīnums ar mīļoto Oksanu apceļo Norvēģiju

1 komentārs
Fantastiski foto: Andris Brīnums ar mīļoto Oksanu apceļo Norvēģiju
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Lai arī vasara mūziķiem ir saspringtākais darba laiks, apvienības ”Duets Sandra” līderis Andris Brīnums koncertu maratonā spējis atrast brīvu nedēļu, lai atvilktu elpu. Kopā ar mīļoto sievieti Oksanu, meitas ģimeni un mazbērnu mūziķis devies skaistā ceļojumā pa Norvēģiju, un arī Skaties.lv lasītājiem var atrādīt elpu aizraujošus kadrus no brauciena.

Mūziķis ar ģimeni uz Norvēģiju devies jūlija izskaņā. Kā smejas pats Andris, viņš pats nav liels ceļošanas entuziasts, taču ģimenes braucienus apmēram reizi gadā izplāno meita.

”Norvēģijā bijām apmēram nedēļu. Lidojām līdz Oslo, noīrējām mašīnu, ar kuru nobraukājām aptuveni 1500 kilometrus no Oslo līdz Bergenai. Pa vidu ceļā palikām dažādos kalnu namiņos,” Skaties.lv stāsta Andris.

Nedēļas laikā redzēts un izbaudīts tik daudz! Kompānija izbaudījusi braucienu ar prāmi, priecājusies par fjordu skaistumu, bet Andrim īpašas emocijas radījušas mazās kalnu upītes un to kristāldzidrais ūdens.

”Tik skaista un neskarta daba! Ūdeni var dzert no jebkuras kalnu upītes, no krāna – visur tas ir tīrs,” priecājas Andris.

Kamēr meita izbaudījusi pastaigas pa kalnu takām, Andris ar Oksanu ļāvušies mierīgākai atpūtai kopā ar mazbērnu – pastaigas, muzeji, vietējo gardumu baudīšana, peldes – nedēļas laikā gūts tik daudz emociju!

Nu ”Duets Sandra” ar jaunu sparu varēs atgriezties koncertu apritē. Uz jautājumu, vai pēc ceļojuma taps hits ”Norvēģija”, Andris gan atbild, sirsnīgi nosmejoties – albums ir tapšanas stadijā, bet dziesmas par Norvēģiju tur diez vai būs.

Tiem, kurus Andra stāsts iedvesmojis krāmēt ceļasomas, mūziķis iesaka likt aiz auss – Norvēģija ir dārga valsts, un, ja vēlas pa to paceļot, nauda jākrāj jau laikus.

”Piemēram, par auto īri vien atdevām 800 eiro, benzīns bija papildus jālej pašiem. Ja gribas uz Norvēģiju, jārēķinās, ka finansiāli būs lieli tēriņi,” ceļotājus brīdina Andris.