Fani šķendējas par Markus Rivas neiekļūšanu ”Eirovīzijas” atlases finālā

12 komentāri
Fani šķendējas par Markus Rivas neiekļūšanu ”Eirovīzijas” atlases finālā
LAURIS VĪKSNE

Ceturtdienas, 16. janvāra, rītā tika izziņots, kuri mūziķi turpina cīņu par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā. Un daudziem konkursa faniem par lielu pārsteigumu izrādījies, ka labāko sarakstā nav atrodams Markus Rivas, kurš jau uzskatāms par konkursa veterānu, vārds.

Šogad piedalīšanās ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē bija dziedātāja Markus Rivas septītais mēģinājums pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā.

Lai arī Riva konkursā vēl ne reizi nav uzvarējis, pērn viņš bija vistuvāk iespējai kāpt uz lielās ”Eirovīzijas” skatuves – 2019. gadā dziedātājs atlases finālā skatītāju balsojumā ierindojās pirmajā vietā, tomēr kopvērtējumā viņš ieņēma otro vietu, kas bijis viņa augstākais sasniegums konkursā.

Šogad Markus Riva ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē startēja ar dziesmu “Impossible”, kas sacerēta kopā ar Aminatu, un no 126 kompozīcijām, kas kopumā tika pieteiktas konkursam, tika izvēlēta tālākai cīņai.

Tomēr žūrija lēmusi, ka starp deviņiem dalībniekiem, kuri turpinās dalību konkursa finālā 8. februārī, Markus Rivas nebūs.

Lēmums izsaucis zibenīgu ”Eirovīzijas” un Rivas cienītāju reakciju ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Virtuālajā vidē ļaudis izteikuši gan neapmierinātību, gan sarūgtinājumu, gan neizpratni.

Par to, kuri spējuši kvalificēties “Eirovīzijas” vietējās atlases finālam, lasi šeit!

Markus Rivas “eirodziesma”

12 komentāri