“Labākais padoms, ko dzīvē esmu saņēmis, ir no Renāra Kaupera!” Slavenākās igauņu grupas solists viesojas Latvijā!

Pievienot komentāru

Latvijā labi zināmā indīroka grupa ”Ewert and The Two Dragons” atgriezušies Rīgā, lai prezentētu savu jaunāko albumu ”Hands Around the Moon”. Koncerta gaidās, Skaties.lv intervēja grupas solistu Evertu Sundju, kurš atklāja, kādu vērtīgu mācību ieguvis no Renāra Kaupera un citus iepriekš nepublicētus faktus par sevi un grupu.

“Ewert and The Two Dragons” ir viena no aizvadīto gadu veiksmīgākajām igauņu grupām. Tās pirmsākumi meklējami jau pirms desmit gadiem, kad trīs grupas dalībnieki mācījušies vienā mūzikas skolā. Tā izskaidrojams arī grupas nosaukums – tobrīd grupā bijis vien solists Everts Sundje un divi citi dalībnieki. Mūziķis smej, ka nosaukumu neplāno mainīt – vienam pūķim vienkārši esot divas galvas.

Esošais dzīvesveids ir Everta sapnis jau kopš agras bērnības. Viņš vēlas nepārtraukti augt un attīstīties. Taujāts, cik svarīga grupai ir slava un nauda, mūziķis godīgi atbild, ka tai ir nozīme, bet citādākā izpratnē. Viņa mērķis ir ar savu mūziku sasniegt arvien vairāk klausītājus, tomēr slavai un bagātībai priekšā vienmēr stāvēs godīgums. Slava un nauda gluži vienkārši kalpo kā palīglīdzeklis mērķu sasniegšanā.

Lai arī Evertu var dēvēt par slavenību, viņa ikdienas gaitas ir pavisam vienkāršas. “Ja tā ir parasta diena, kad neesmu koncertturnejā, tad es pieceļos, iespējams, aizvedu bērnus uz bērnudārzu. Tad iedzeru kafiju, palasu avīzi, sāku ”bakstīt” klavieres. Tad jau ir pusdienlaiks, jātaisa arī vakariņas, jāsavāc bērni no bērnudārza…”

Jaunais albums ir kā grupas pagrieziena punkts viņu jau desmit gadus ilgajam muzikālajam ceļojumam, kura laikā viņi ir vairākas reizes devušies koncerttūrēs pa Eiropu un Ziemeļameriku. ”Hands Around the Moon” veidots ar jaunu muzikālo pieeju – tas ir pilns jaunu ideju.

Grupas “Hands Around the Moon” tūres koncerts notiks 09.02.2019, koncertzālē “Palladium Riga”!