Evija Smagare un slavens Bauskas reperis vienojas kopdziesmā

0 Komentāru
Evija Smagare un slavens Bauskas reperis vienojas kopdziesmā
PUBLICITĀTES FOTO

Ar jaunu dziesmu sava talanta cienītājus iepriecinājusi dziedātāja un dziesmu autore Evija Smagare – šonedēļ izdots trešais singls ”Lai noskan klusums” no gaidāmā debijas albuma, un tas tapis sadarbībā ar atpazīstamību guvušo pašmāju jauno reperi Nakts no Bauskas.

”21. gadsimts ir laiks, kurā esam iepinušies pārlieku lielajā informācijas tīklā, esam piesieti savām viedierīcēm, sociālajiem tīkliem, uz pasauli skatāmies caur ekrāniem un saklausām to caur austiņām, bloķējot tiešo saikni starp sevi un visu, kas notiek apkārt.

Šī dziesma ir aicinājums kaut uz brīdi atbrīvoties no šiem šķietami pievilcīgajiem laika kavēkļiem, attīrīt prātu un vidi sev apkārt, pavērot pasauli ar neapbruņotu aci, sajust to, kas ir īsts un galu galā- ieklausīties sevī.

Saredzēt tukšumu un saklausīt klusumu, atbrīvoties no visa liekā, jo tieši tukšums un klusums ir sākums visam,” par dziesmu saka Evija.

Dziesmas mūzikas autori ir Armands Varslavāns un Evija Smagare, bet lirikas rakstīja reperis Nakts un Evija Smagare.

Nakts, īstajā vārdā Andris Skukausks, ir izpildītājs un reperis no Bauskas, kurš lielāku atpazīstamību ieguvis, piedaloties šova ”X Faktors” otrajā sezonā. Līdz šim Nakts ir publicējis vairākas pašsacerētas kompozīcijas un izveidojis veiksmīgas sadarbības ar vairākiem māksliniekiem.

”Sadarbība ar Eviju deva man iespēju kārtējo reizi pārliecināties, cik patiesībā daudzpusīga var būt mūzika,” teic Nakts.

Evija Smagare izdod otro singlu no gaidāmā debijas albuma

Dziesmai ir nofilmēts arī videoklips, kurā nofilmējušies dziesmas izpildītāji un jaunais dejotājs, horeogrāfs Kristaps Vanags, mūziķis, komponists, pianists un dziedātājs Jānis Aizupietis un jaunā māksliniece, gleznotāja Laura Tuča.

”Dziesmas video sižets atspoguļo ikviena mākslinieka domu lidojumu jaunas idejas radīšanas brīdī. Mums vienmēr ir licies interesanti, kā mākslinieks ir nonācis līdz kādam konkrētam rezultātam, tāpēc dziesmas video ideja ir parādīt, kā no klusuma un tukšuma rodas kas pilnīgi jauns un interesants,” videoklipu komentē tā veidotāji.

Videoklipu filmēja un producēja Ivars Utināns.

Dziesmas ierakstā piedalījās Armands Varslavāns (ģitāra/ bass), Rūdolfs Iļķēns (elektronika), Mareks Logins (bungas), Jānis Aizupietis (taustiņi). Dziesmas producents ir Armands Varslavāns, māsteringu veidoja Edgars Skrāģis.

Dziesma ir pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs (Spotify, iTunes, Deezer u.c.).

Jau nākamgad ir plānots laist klajā Evijas Smagares debijas albumu, kas lielākoties būs latviešu valodā, iekļaujot arī dažas dziesmas angļu un krievu valodās.

0 Komentāru