Evija Smagare izdod otro singlu no gaidāmā debijas albuma

0 Komentāru
Evija Smagare izdod otro singlu no gaidāmā debijas albuma
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātāja Evija Smagare, kura plašāku atpazīstamību guvusi pēc sadarbības ar grupu ”Prāta vētra”, izdevusi jaunu dziesmu latviešu valodā – ,,Lielceļš”. Dziesma ir otrais singls no nākamgad gaidāmā debijas albuma.

”Dziesma ”Lielceļš” ir par uzdrīkstēšanos dzīvot tādu dzīvi, kādu tu pa īstam vēlies. Lielceļš simbolizē dzīves ceļu, pa kuru ikdienā ejam, saskaroties ar dažādām provokācijām un šķēršļiem, taču, paļaujoties uz savu intuīciju un iekšējo balsi, pieņemam pareizos lēmumus, kas ļauj mums nokļūt līdz galamērķim,” par dziesmu saka Evija.

Pēc ilgiem meklējumiem Evija ir atradusi sev tuvāko muzikālās izpausmes veidu un definējusi skanējumu, kas ietver sevī neosoul, pop, indie, electronic mūzikas elementus. Jau nākamgad plānots laist klajā dziedātājas debijas albumu, kas lielākoties būs latviešu valodā, iekļaujot arī dažas dziesmas angļu un krievu valodās.

Lai realizētu savas idejas, Evija ir piesaistījusi vēl piecus pieredzes bagātus mūziķus – Armands Varslavāns (ģitāra), Reinis Petrovičs (bass), Rūdolfs Iļķēns (elektronika), Mareks Logins (bungas), Jānis Aizupietis (taustiņi), kuri aktīvi piedalās dziesmu izstrādē, apvienojot katra gaumes un zināšanas, lai kopīgiem spēkiem izveidotu arvien košākas muzikālās kompozīcijas.

Jaunajai dziesmai tapusi arī video versija, kurā galvenajās lomās ir Roberts Ramba un viņa lolojums – 1961.g. motocikls ”Velocette Viper Clubman”.

Noskaties!

Aktuālos jaunumus par mākslinieces aktivitātēm un koncertiem var uzzināt, sekojot Evijai Smagarei sociālajos tīklos – facebook.com/EvijaSmagareMusic, instagram.com/evijasmagare.

Dziesmas autori ir Evija Smagare un Armands Varslavāns. Video autors un producents ir Ivars Utināns. Liriku video veidoja Rūdolfs Iļķēns. Dziesma ir pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs (”Spotify”, ”iTunes” u.c.). Dziesmas ierakstu, producēšanu, miksēšanu un māsterēšanu veica ”InMyHead records” producentu apvienība.

0 Komentāru