Evija Smagare izdod dziesmu par dzīvi četrās sienās

Pievienot komentāru
Evija Smagare izdod dziesmu par dzīvi četrās sienās
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātāja un dziesmu autore Evija Smagare šonedēļ plašākam novērtējumam nodevusi jaunu dziesmu ”Istabā”, kas, kā uzsver pati skatuves māksliniece, atspoguļo pašreizējās sajūtas par notiekošo pasaulē.

”Visa pasaule ir nonākusi pavisam unikālā un mums iepriekš nepieredzētā situācijā, kura ietekmē ikvienu no mums. #Paliecmājās nu ir kļuvis par globālu ikdienas rutīnu un dzīvesveidu, tikai jautājums ir – kā mēs ar to tiekam galā?

Dziesma stāsta par neizprotamo emociju gammu un eksistenciālo prāta stāvokli, kas caurstrāvo ikvienu no mums atrodoties savās istabās,” jaunā skaņdarba vēstījumu Skaties.lv skaidro dziedātāja.

Viņa ir arī dziesmas teksta autore, bet mūzika radīta kopā ar Armandu Varslavānu, kurš ir arī dziesmas producents. Liriku video veidoja un producēja Ēriks Saksons.

Dziesma ir pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs – ”Spotify”, ”iTunes”, ”Deezer” un citās.

Plānots, ka šogad tiks izdots Evijas debijas albumu, kas lielākoties būs latviešu valodā, iekļaujot arī dažas dziesmas angļu un krievu valodās.

Aktuālos jaunumus par mākslinieces aktivitātēm un koncertiem var uzzināt sekojot Evijai Smagarei sociālajos tīklos – facebook.com/EvijaSmagareMusic, instagram.com/evijasmagare.