”Esmu mazliet dusmīgs uz sevi. Tik viegli iekritu hakeru nagos.” Nozagts Intara Busuļa ”Instagram” konts

1 komentārs
”Esmu mazliet dusmīgs uz sevi. Tik viegli iekritu hakeru nagos.” Nozagts Intara Busuļa ”Instagram” konts
INSTAGRAM

Dziedātājs Intars Busulis komunikācijai ar faniem izmanto sociālos tīklus. Mākslinieks 18. janvārī paziņoja, ka viņa ”Instagram” kontu uzlauzuši hakeri un pārņēmuši savām vajadzībām.

Sarunā ar portālu Skaties.lv mākslinieks stāsta, ka saņēmis e-pastu, kurā teikts, kā viņš var iegūt pie sava vārda ”zilo ķeksīti”, kas liecina, ka konts ir slavenības un tas ir īsts, ne citu veidots.

Izpildot nosacījumus, Intars speciālā formā ierakstījis savu paroli un tajā mirkli pazaudējis, piekļuvi savam kontam.

Vairāk nekā nedēļu Intars centies atgūt savu kontu, kā nekā tajā bijuši vairāk nekā 52 tūkstoši sekotāji, kas nav mazs skaitlis kādam no mazās Latvijas māksliniekiem.

 

View this post on Instagram

 

#6 Saņem vairākus epastus, kuros tev prasa ne tikai kā tevi sauc, kā tev piezvanīt un uzrakstīt, bet arī kā tu izskaties pēc 2 negulētām #instagramstress naktīm un kādu telefonu tu lietoji 2013. gadā, kad pirmo riezi piereģistrējies Instagram. Tu atceries. NOKIA ✌Connecting people ? #NOKIA #NOKIAconnectingPeople #intarsvsinstagrams #intarameme #piesekošanasrekords #draudzībasvārdā #IntarsBombardē #KurIrManiSekotāji #busulameme #IntarsBusuli ____________________________________ #6 Получи множество электронных писем не только с требованием Твоего имени, как Тебе позвонить и написать, но и узнать, как Ты выглядишь после 2 бессонных #инстаграмстресс ночей, и каким телефоном Ты пользовался в 2013 году, когда впервые зарегистрировались в Инстаграм. Ты помнишь. NOKIA ✌ Connecting people ? #NOKIA #NOKIAconnectingPeople #интарспротивинстаграмс #мэминтарса #рекордпоследователей #воимядружбы #интарсбомбит #гдемоипоследователи #мэмбусул #интарсбусулис

A post shared by Intars Busulis (@intarsbusulis) on

Beigās uzlauztais konts vienkārši tika izdzēsts un netika ne hakeriem, ne Busulim.

Kā plusu Intars nosauc faktu, ka hakeri nomainījuši viņa profilam nosaukumu, tāpēc viņš atkal kā lietotājvārdu varējis izmantot savu vārdu un uzvārdu.

”Protams, atceroties savu naivumu, esmu mazliet dusmīgs uz sevi. Tik viegli iekritu hakeru nagos. Tomēr, tas nav pasaules gals, vai liela problēma, īpaši, ja salīdzina ar šausmām, kuras notiek Sīrijā,” tā Intars.

 

Dziedātājs izveidojis jaunu kontu un priecājas, ka pāris stundu laikā, viņam ir jau gandrīz divi tūkstoši sekotāju. Intars ir drošs, ka šāda neplānota sociāla kampaņa, palīdzēs iegūt vēl vairāk atbalstītāju, kuri ikdienā sekos viņa gaitām.

”Žēl, ka vairāk manā profilā nav mani sekotāji. Man patīk komunicēt ar faniem sociālajos tīklos, bet patīk to darīt, ja ir atgriezeniskā saite. Ar pāris sekotājiem šāda saikne ir ļoti maza, tā jālabo. Aicinu visus mani atkal atbalstīt,” aicina Intars.

Stāstot par jauno kontu, visa sākšanu no jauna, Intars nebēdā, jo tas tikai liek uz visu paskatīties no citas šķautnes un mudina likt arvien jaunas fotogrāfijas.

Dziedātājs uzzinājis arī kā var iegūt ”zilo ķeksīti” un tas ir vienkārši, nekādiem e-pastiem nav jāatbild.

Izveidojot jauno kontu, Intars katru stundu seko līdzi tam, cik aktīvi kontam pievienojas sekotāji un priecājas par ikvienu jaunu cilvēku.

Mūziķis priecājas, ka daudzas sabiedrībā zināmas personas ir iesaistījušās viņa nelaimē un palīdz informēt cilvēkus, ka viņam ir jauns sociālā tīkla konts.

Lai jau atkal sekotu dziedātājam Intaram Busulim sociālajā tīklā “Instagram” spied ŠEIT!

1 komentārs