”Es patiešām jūtos labāk!” Valters Frīdenbergs atklāj pozitīvus jaunumus par ārstēšanu

7 komentāri
”Es patiešām jūtos labāk!” Valters Frīdenbergs atklāj pozitīvus jaunumus par ārstēšanu
LETA

Populārais mūziķis Valters Frīdenbergs pagājušā gada izskaņā devās uz Berlīni, lai Šaritē klīnikā ārstētos no organismam uzbrukušā vēža. Šopavasar Valters uz brīdi atgriezies Latvijā un atklāj, ka jūtas krietni labāk un ir optimisma pilns.

Uz Vāciju Valters devās decembrī, atklājot, ka ārzemju klīnikā uzsāk ārstēšanas procesu, kas sevī ietver ķīmijterapijas kursu un cilmes šūnu terapiju.

Tauta, kura īsā laikā bija saziedojusi naudiņu mūziķa ārstēšanai, visu šo laiku turēja īkšķus, un nu Valters pēc trīs mēnešu intensīva ārstniecības kursa uz īsu brīdi iegriezies Latvijā. Ar labām ziņām.

”Es patiešām jūtos labāk nekā pirms Ziemassvētkiem. Gan fiziski, gan emocionāli. Pašsajūta uzlabojas, vēl tikai jāsagaida labi rezultāti. Un tad jau atkal varēšu pilnvērtīgi baudīt dzīvi,” žurnālam ”Kas Jauns” priecīgas ziņas atklājis mūziķis.

Valters izdevumam pastāstījis, ka pēc pirmā Vācijā veiktā ķīmijterapijas kursa viņa organismā vēža šūnas strauji samazinājušās. Atgriežoties klīnikā, viņš uzzinās, kādi ir jaunākie rezultāti viņa ārstēšanā.

Uz Vāciju Valters atkal dodas trešdien, un viņam priekšā vēl viens lielais ķīmijterapijas kurss.

”Un tad pēc mēneša, pusotra būs kaut kāda skaidrība par manu veselību. Taču tagad manī ir tāds pozitīvisma pilieniņš iepilināts, jo tā liga ir samazinājusies.

Jācer, ka samazināsies pavisam,” cerību pilns ir mūziķis.

Skaties.lv pievienojas labu vēlētājiem un novēl mūziķim atveseļošanos, lai atkal varētu priecēt Latviju ar skaistām dziesmām!

Video: Valtera un Kažas lieliskais iznāciens ”Eirovīzijā”

 

 

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl