”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas

3 komentāri
”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas
LAURIS VĪKSNE

Jau sestdien, 8. februārī, kļūs zināms, kurš pārstāvēs Latviju 65. starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Nīderlandes pilsētā Roterdamā. Finālistu vidū ir gan Latvijā un ”Eirovīzijas” aprindās jau zināmi mūziķi, gan pavisam jauni vārdi. Kas ir šī gada konkursa finālisti? Aicinām uzzināt par viņiem vairāk!

Konkursa dalībnieki fināla šovā uzstāsies izlozētā secībā, un tā būs šāda: Seleste, DRIKSNA, Katrīna Bindere, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Miks Dukurs, ANNNA, ”Bad Habits” un Samanta Tīna.

8

”Bad Habits” dalībniekiem patīk Selestes drosme

Grupā ”Bad Habits”, kas konkursā piedalās pirmo reizi, muzicē Mārtiņš Balodis (34), Normans Bārbals (32), Jānis Līde (31) un Kristaps Grīnbergs (26).

”Vēlamies parādīt lielākai auditorijai ”Bad Habits” mūziku, pierādīt sevi uz lielākas skatuves un gūt pieredzi,” dalību konkursā pamato mūziķi. ”Ticam, ka mēs lieliski pārstāvētu Latviju uz lielās ”Eirovīzijas” skatuves!”.

Par apvienības līdzšinējo lielāko sasniegumu solists Mārtiņš sauc grupas izdoto albumu ”Bad Habits” un tā nomināciju šī gada ”Zelta Mikrofona” balvai, savukārt Kristaps – dalību Lielbritānijas festivālā ”The Great Escape” 2014. gadā.

Puiši nāk no dažādām Latvijas malām – Mārtiņš no Liepājas, Kristaps un Jānis uzauguši Rīgā, savukārt Normana dzimtā vieta ir Biksēre Madonas novadā.

Runājot par citiem finālistiem, ”Bad Habits” dalībniekiem patīk Selestes drosme, kā arī ”bīts un kičīgums” ANNNA dziesmā. ”Ļoti laba mūsdienu popdziesma ar lipīgu piedziedājumu,” atzīst mūziķi. Katrīnas Dimantas ”Heart Beats” ir jautra un pacilājoša dziesma, bet pati izpildītāja – brīnišķīga, dzirkstoša personība ar fantastiski spēcīgu balsi, norāda Jānis.

3 komentāri