”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas

3 komentāri
”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas
LAURIS VĪKSNE

Jau sestdien, 8. februārī, kļūs zināms, kurš pārstāvēs Latviju 65. starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Nīderlandes pilsētā Roterdamā. Finālistu vidū ir gan Latvijā un ”Eirovīzijas” aprindās jau zināmi mūziķi, gan pavisam jauni vārdi. Kas ir šī gada konkursa finālisti? Aicinām uzzināt par viņiem vairāk!

Konkursa dalībnieki fināla šovā uzstāsies izlozētā secībā, un tā būs šāda: Seleste, DRIKSNA, Katrīna Bindere, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Miks Dukurs, ANNNA, ”Bad Habits” un Samanta Tīna.

7

ANNNA Nīderlandē jau paspējusi kļūt par zvaigzni

25 gadu vecā dziedātāja ANNNA (īstajā vārdā Anna Madara Pērkone) konkursā debitē ar dziesmu ”Polyester”, kas stāsta par ātrās modes postošo ietekmi uz vidi, un konkurss ir ”platforma, kur parādīt, kas es esmu, kāda ir mana mūzika un kādu ziņu es gribētu nodot citiem,” stāsta mūziķe.

ANNNA nāk no Saulkrastiem, taču kopš 17 gadu vecuma dzīvo Nīderlandē, kur strādājusi kā mūzikas producente reklāmas un filmu mūzikas aģentūrā, kopā ar grupu piedalījusies dziesmu konkursos un uzstājusies koncertos.

Pērn ANNNA Siguldas pilsdrupās iesildīja populāro amerikāņu dziedātāju LP. Par savu līdzšinējo lielāko sasniegumu mūzikā ANNNA sauc uzvaru konkursā ”Amsterdam Dance Event”, kas viņai pavēra iespēju īsi pirms ”Eirovīzijas” atlases fināla Barselonas ierakstu studijā strādāt pie EP albuma kopā ar vairākiem nīderlandiešu dīdžejiem.

Kopš iekļūšanas konkursa finālā ANNNA pieredzējusi lielu Nīderlandes mediju uzmanību un ar savu stāstu par dziesmu, kas pretendē pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā”, pabijusi valsts lielākajos laikrakstos, radio stacijās un nacionālajā televīzijā.

Annai pašai patīk klausīties, piemēram, ”Radiohead”, Sam Smith, Toro y Moi un Michael Kiwanuka radīto mūziku.

3 komentāri