”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas

3 komentāri
”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas
LAURIS VĪKSNE

Jau sestdien, 8. februārī, kļūs zināms, kurš pārstāvēs Latviju 65. starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Nīderlandes pilsētā Roterdamā. Finālistu vidū ir gan Latvijā un ”Eirovīzijas” aprindās jau zināmi mūziķi, gan pavisam jauni vārdi. Kas ir šī gada konkursa finālisti? Aicinām uzzināt par viņiem vairāk!

Konkursa dalībnieki fināla šovā uzstāsies izlozētā secībā, un tā būs šāda: Seleste, DRIKSNA, Katrīna Bindere, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Miks Dukurs, ANNNA, ”Bad Habits” un Samanta Tīna.

5

Katrīna Dimanta no bekvokālistes par solisti

Katrīna Dimanta (28) kā soliste konkursā piedalās pirmo reizi, taču 2014. gadā viņa pārstāvēja Latviju ”Eirovīzijā”, dziedot bekvokālu grupā ”Aarzemnieki”.

”Mana motivācija dalībai šovā ir galvenā balva – es vēlos pārstāvēt Latviju starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā,” viņa saka.

Beigusi Baldones mūzikas skolu kā čelliste, Katrīna ir apguvusi arī klavierspēli, vijoli, ukuleli, akordeonu, mandolīnu, stabuli un citus mūzikas instrumentus. Dziedājusi vairākos ansambļos un korī, dziedātāja turpina izkopt savu galveno instrumentu, balsi, arī pie vokālajiem pedagogiem un dažādās meistarklasēs.

Mūziķe, kas ikdienā strādā arī kā pasākumu un koncertu organizatore, šobrīd mājo galvaspilsētā Rīgā. Aizņemtajā ikdienā Katrīna Dimanta rod laiku paviesoties arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, kur iepriecina mazos pacientus kā Dr. Klauns.

Katrīnas Dimantas pleilistē atradīsiet gan Adeli, Stingu, John Mayer un Jack White, gan Lady Gaga un Billie Eilish, savukārt no ”Eirovīzijas” atlases finālā iekļuvušajiem skaņdarbiem viņai patīk ”Bad Habits”, kā arī Selestes un Mika Dukura dziesmas.

3 komentāri